Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2020 » Січень » 24 » 1 лютого 2020 року в Україні стартує маркетплейс Міжнародна Платформа Сучасного Мистецтва CODEKY.ART

Розміщення новин компаній

1 лютого 2020 року в Україні стартує маркетплейс Міжнародна Платформа Сучасного Мистецтва CODEKY.ART

1 лютого 2020 року в Україні стартує маркетплейс Міжнародна Платформа Сучасного Мистецтва CODEKY.ART, де майстри зможуть створювати свої персональні бізнес-кабінети і представляти самостійно свої імена і блоги в інтернет-просторі.

Заснована в 2016 році CodeKY ™, 1 лютого запускає бета-версію платформи Codeky.art. Концепція платформи нова і унікальна для ринку мистецтва: «Її міжнародний вектор дозволить створювати комунікації світових майстрів з українськими, активізує синергію культур різних країн і представить світу нові імена українських майстрів і художників, нову ментальну культуру нашого суспільства!» - говорить про платформу автор проекту Ковальова Юлія.

Codeky.art - це можливість для майстрів сфери мистецтва представляти своє ім'я, свої творчі роботи, концепції і робити особистий онлайн бізнес (бізнес-кабінет передбачає також відкриття персонального рахунку (мерчанта) в платіжній системі Fondy.ua). Мета проекту - підтримка, розвиток та популяризація сучасного мистецтва в Україні. Команда CodeKY знає - мистецтво надихає!

Надихає не тільки майстрів на створення своїх творчих робіт, але і людей ззовні сфери мистецтва. Завдяки цьому Codeky.art оточує себе однодумцями і створює глобальну партнерську програму не тільки в Україні, а й за її межами. У партнерську програму входять готелі, ресторани, туристичні агентства, провідні медичні клініки, фітнес-центри, авто-дилери світових торгових марок і багато інших компаній, які довгостроково і стабільно присутні на ринку України. Ми запрошуємо до співпраці і раді всім, хто поділяє наші цінності і готовий разом з нами реалізовувати наші комерційні і творчі плани.

Платформа об'єднує широку аудиторію поціновувачів мистецтва і надає можливість талановитим арт-майстрам різних напрямків зареєструвати свій бізнес-кабінет, в якому вони зможуть:

- Представляти, просувати і продавати свої роботи без посередників безпосередньо покупцеві.
- Вести особистий блог, ділитися зі своєю аудиторією і однодумцями сприйняттям світу, мистецтва і надихаючими подіями.
- Розміщувати на дошці оголошень інформацію про свої виставки, майстер-класи та інші арт-послуги.
- Для студентів творчих напрямків на платформі передбачені спеціальні умови розміщення робіт після надання студентського квитка.

Компанія планує в 2020 році запустити Благодійний Фонд Codeky Foundation «Art From Heart» і вже працює над підготовкою двох благодійних програм:

- Конкурсна програма для студентів творчих спеціальностей в Україні з виділенням грантів переможцям.
- Велика благодійна виставка майстрів, представлених на Codeky.art, яка буде щорічно проходити в Києві (Україна), за участю меценатів і спонсорів фонду.

Компанія CodeKY мотивує майстрів на створення нових творчих робіт і таким чином створює благодатне середовище для розвитку сучасного мистецтва в Україні та світі. Приєднуйтесь, адже Мистецтво важливо!
_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 229 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz