Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Червень » 26 » 4G зв’язок відсьогодні ще у 344 населених пунктах

Розміщення новин компаній

4G зв’язок відсьогодні ще у 344 населених пунктах

Понад 80% населення мають можливість користуватись швидкісним мобільним інтернетом у мережі Київстар

Київстар збільшив покриття мережі 4G у 20 областях України, де забезпечив доступом до швидкісного мобільного інтернету ще 344 населені пункти. Зокрема, уперше зв’язок 4G отримали міста Токмак (Запорізька область), Соледар (Донецька область), Свалява (Закарпатська), Погребище (Вінницька), Белз (Львівської). Крім того, зв’язок нового покоління став доступним мешканцям сотень невеликих селищ. Завдяки збільшенню території 4G вже понад 80% мешканців України можуть скористатись швидкісним інтернетом у мережі Київстар.

З часу запуску оператором 4G зв’язку в квітні 2018 року, послугами за новою технологією вже скористалось більш як 10 мільйонів абонентів. За цей період обсяги використання мобільного інтернету в мережі Київстар зросли з 325 до 649 Петабайтів. У середньому, кожен абонент мережі 4G використовує по 10 Гб трафіку на місяць, що майже удвічі більше, ніж у мережі 3G.

Технологія LTE (4G) відрізняється більш високою швидкістю передачі даних. Тому все більше абонентів переходять на новий стандарт зв’язку. Так, вже 7,8 млн абонентів Київстар замінили SIM-картки на USIM, які потрібні для роботи в мережі 4G. До речі, зробити це абоненти можуть самостійно. Для цього потрібно лише придбати відповідний стартовий пакет, або замовити USIM-картку на сайті Київстар.

Щоб якомога більше жителів України могли скористатись перевагами нової технології, Київстар разом з іншими мобільними операторами наразі здійснюють рефармінг радіочастот у діапазоні 900 МГц, що забезпечує кращі можливості для охоплення великих територій швидкісним мобільним інтернетом.

Для розвитку в Україні 3G і 4G Київстар інвестував більше 25 млрд грн. Компанія забезпечує найвищу середню швидкість мобільного інтернету серед інших мереж України. Це підтверджують дані за 2018 і 2019 роки міжнародних компаній Ookla та nPerf, які аналізують роботу мобільних мереж по всьому світу. Так, за останній рік середня швидкість мобільного інтернету в 4G мережі Київстар була 27,7 Мб/с.

________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 293 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz