Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Вересень » 22 » 5G-обладнання Ericsson в Китаї збирають роботи

Розміщення новин компаній

5G-обладнання Ericsson в Китаї збирають роботи

Компанія Ericsson завершила повну автоматизацію процесу виробництва на власній фабриці в китайському місті Нанкін, що спеціалізується на випуску продуктів для мереж радіодоступу 5G і 4G. Для розпізнавання компонентів на виробничій лінії тепер застосовуються технології штучного інтелекту - це підвищує ефективність і точність виробництва, і, як наслідок, позитивно впливає на якість продукції.

Модернізація всіх етапів виробництва зайняла півтора року і обійшлася Ericsson в 500 млн шведських крон. На повністю автоматизованій лінії зараз збираються базові станції для мереж 5G. Також передбачено автоматизований пакувальний конвеєр, який працює з продуктами 4G і 5G, - він був запущений в експлуатацію в другому кварталі 2019 року.

Крім того, були модернізовані лінії для тестування обладнання з підтримкою технологій 5G - це зроблено для підвищення якості, нарощування ефективності та збільшення гнучкості випуску всього 5G-портфеля компанії. Для моментального оповіщення про збої та у непередбачених ситуаціях на 45 робочих станціях впроваджено новітні технології мобільного інтернету речей.

Велика частина продукції заводу поставляється китайським операторам і призначена для підвищення ємності мережі, швидкого розгортання технологій 5G і масового впровадження роботизованих систем. За розрахунками Ericsson, оператори в Китаї будуть розгортати технології 5G швидкими темпами, і компанія вже готова до зростаючого попиту на новітні базові станції.

До підприємства в Нанкіні компанія автоматизувала свою фабрику в Естонії і оголосила про запуск розумного виробництва в США. Міжнародна логістична мережа є частиною стратегії Ericsson - вся продукція випускається в Європі, Азії та Америці, такий підхід дає можливість швидко постачати обладнання операторам на всіх континентах.
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 145 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz