Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Жовтень » 21 » 68 річниця плідної праці Жидачівського целюлозно-паперового комбінату

Розміщення новин компаній

68 річниця плідної праці Жидачівського целюлозно-паперового комбінату

68 років від дня заснування ПАТ "ЖЦПК"! Набутий досвід, найкращі фахівці, велике бажання працювати та досягати нових вершин!!!

Сьогодні ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» відзначає 68 річницю від дня свого заснування! Набутий досвід, найкращі фахівці та велике бажання працювати допомагають розвивати вітчизняне виробництво і ринок картонно-паперової продукції. Цього року ПАТ «ЖЦПК» став переможцем конкурсу «Українська зірка упаковки 2019», що свідчить про високу якість нашої продукції. Завдяки продуманому менеджменту, висококваліфікованим спеціалістам, досвіду та тісній співпраці з партнерами персоналу комбінату вдається успішно освоювати нові технології виробництва продукції, якій притаманні якості надійності, привабливості та доступності для споживача.

Зараз ми залучаємо інвестиції в нове обладнання для підвищення енергоефективності.

Попереду нові амбітні плани з впровадження інноваційних технологій та виведення на ринок нових видів продукції. Наші очікування у майбутньому – це результати діяльності команди менеджерів, які забезпечать стабільну роботу підприємства, щорічні інвестиції в розвиток технічної бази та інфраструктури, збережені робочі місця та постійний ріст заробітної плати.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 96 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz