Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Листопад » 29 » ABB допомагає світу отримати глибше розуміння еволюції галактики

Розміщення новин компаній

ABB допомагає світу отримати глибше розуміння еволюції галактики

Компанія АББ у Канаді отримала контракт на 1,75 млн. дол. США на розробку механізму сканування для Канадського космічного агентства (ККА), що потенційно може сприяти дослідженню космосу

Кріогенний дзеркальний механізм сканування від АББ стане частиною Космічного інфрачервоного телескопа для запланованої місії Космології та астрофізики (Space Infrared Telescope for Cosmology and Astrophysics – SPICA). У разі обрання, космічний телескоп буде запущений у 2032 році, щоб краще зрозуміти фізику утворення зірок та зростання чорних дір.

Більша частина енергії, що випромінюється зірками та чорними дірами у центрі галактик, поглинається пилом, через який може проходити тільки далеке ІЧ-світло. Це означає, що телескоп для далекого ІЧ-світла є найкращим інструментом для аналізу того, що відбувається за цією пиловою завісою. Роль механізму сканування від АББ полягатиме в тому, щоб давати змогу дзеркалам спектрометру точно переміщатись у межах інструменту далекого інфрачервоного світла SPICA (SAFARI) за допомогою системи лазерного вимірювання.

Цей рух дозволить отримати більше інформації про розподіл енергії світла та основне фізичне явище, що виникає на відстані багатьох світових років від Землі. SAFARI – це один з двох основних наукових інструментів за телескопом запланованої місії SPICA.

Основні виклики, з якими стикнулася АББ при розробці механізму – це забезпечення його здатності витримати космічний вакуум, вібрації при запуску, роботу за температури -269 °C, компенсацію порушень мікровібрації, при збереженні стабільності позиції з точністю до стотисячної міліметру.

«Бізнес-лінія АББ «Вимірювання та аналітика» дозволяє науковцям по всьому світу досягати досконалості в інфрачервоній спектроскопії. Компанія є лідером ринку з інфрачервоних технологій трансформації Fourier з інновацій, надійності та продуктивності – зазначив Марк-Андре Сусі, директор з космічної галузі компанії ABB. – Спираючись на понад 45-річний досвід у виробництві спектрометрів Fourier та оптичних приладів, ми охоче приймаємо виклик та сподіваємося на успішну співпрацю з Канадським космічним агентством».

Космічна місія SPICA була запропонована Програмі космічного бачення Європейського космічного агентства (ESA) у співробітництві з Японським агентством аерокосмічних досліджень (JAXA).

Якщо місія SPICA буде успішною, це буде не перше перебування приладів АББ у космосі. Серед інших проєктів, АББ розробила головний інструмент, ACE-FTS, на борту канадського наукового супутника, SCISAT, що допомагає відстежувати довготривалі зміни складу атмосфери Землі з космосу. NASA також має інтерферометри АББ в основі ключового приладу на борту своїх полярних орбітальних погодних супутників (JPSS) останнього покоління, що рятують життя, покращуючи своєчасність та точність прогнозів погоди на термін до 7 днів. Інтерферометри від АББ також перебувають на борту японських супутників GOSAT 1 та 2, що з високою точністю відстежують стабільний підйом парникових газів по всьому світу та в регіоні з найбільшим внеском у вирішення цього питання.
__________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 100 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz