Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Серпень » 4 » АББ отримала велике замовлення від державної електромережі Китаю на передачу електроенергії

Розміщення новин компаній

АББ отримала велике замовлення від державної електромережі Китаю на передачу електроенергії

Трансформаторна та високовольтна технологія від АББ є важливою частиною найбільшої в світі суперемережі

Компанія АББ отримала велике замовлення на постачання конвертерних трансформаторів та високовольтного обладнання на 800 кіловольт (кВ) лінії електропередачі постійного струму надвисокої напруги (UHVDC), яка належить Державній корпорації електромережі Китаю (State Grid Corporation of China – SGCC) в китайських провінціях Шенсі та Хубей в північно-західному та центральному районах країни.
Лінія електропередачі довжиною 1 100 км передаватиме до 8 000 мегават (МВт) електроенергії. Цього достатньо, щоб задовольнити потреби близько 8 млн. мешканців Китаю. Замовлення були зроблені у першому та другому кварталах 2019 року.

«Обладнання для передачі електроенергії надвисокої напруги (UHV) від АББ є важливою віхою в реалізації стратегії SGCC щодо створення більш потужних та екологічно чистих електромереж. Ці супермережі надвисокої напруги дозволять надійно інтегрувати все більше джерел електроенергії з віддалених районів в електромережі великих міст», – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії АББ.

Конвертерні трансформатори отримують електроенергію від електростанції поблизу і збільшують напругу до надзвичайно високих рівнів, щоб передавати її на великі відстані з мінімальними втратами. Поруч з кінцевим споживачем такі самі трансформатори знижуватимуть напругу, щоб забезпечити розподіл у локальній мережі. До складу високовольтного обладнання входять вимикачі, які захищають мережу від руйнівних відключень та конденсаторні батареї, які підвищують якість електропостачання, таким чином збільшуючи термін служби обладнання та допомагаючи зменшити втрати.
АББ була ключовим постачальником технологій для першої лінії електропередачі постійного струму надвисокої напруги компанії SGCC. Лінія Сянцзяба-Шанхай, довжиною 2 000 км потужністю 6 400 МВт, постачає енергію з гідроелектростанції на південному заході Китаю до густонаселеного міста Шанхай. З того часу АББ постійно розширює межі технологій передачі енергії на великі відстані, співпрацюючи з SGCC у кількох ключових проєктах, таким чином сприяючи енергетичній безпеці, а також економічному та соціальному розвитку Китаю.

Лінія електропередачі Шанбей-Ухань потужністю 800 МВт буде однією з найпотужніших в світі. Вона є важливим кроком компанії SGCC у розвитку світових стандартів систем постійного струму надвисокої напруги (UHVDC). Вони будуть з’єднувати електромережі регіонів, країн та континентів, щоб ефективно передавати екологічно чисту електроенергію у великих обсягах на великі відстані.

Технологія постійного струму надвисокої напруги (UHVDC) використовує електроенергію постійного струму (DC) на надзвичайно високих рівнях напруги, що може забезпечити на 40% нижчі втрати, ніж в еквівалентній традиційній системі змінного струму (АС). Це означає, що втрачається набагато менше енергії, більше електрики потрапляє до кінцевих споживачів, а викиди двоокису вуглецю (CO2) знижуються. У цьому випадку можна очікувати зниження викидів CO2 до 1,2 млн. тон щороку.
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 131 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz