Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Червень » 11 » Абоненти ВОЛЯ в Полтаві тепер можуть дивитися більше місцевих телеканалів

Розміщення новин компаній

Абоненти ВОЛЯ в Полтаві тепер можуть дивитися більше місцевих телеканалів

Воля постійно розширює перелік телеканалів у пакетах послуг, щоб задовольнити інтереси всіх телеглядачів і збалансувати можливість перегляду як міжнародних, так і місцевих телеканалів.

У червні ВОЛЯ додала до пакетів телепрограм у Полтаві канал «Останній бастіон». Програми каналу можуть дивитися передплатники аналогового і цифрового телебачення, починаючи з пакета Стартовий/Базовий.

Це загальноформатний телеканал, в основі якого щоденні випуски регіональних новин, інформаційні блоки подій в Україні й світі, документальні програми і серіали власного виробництва, розслідування, спецпроекти і щоденні актуальні інтерв'ю з гостями в студії.

Для полтавчан, які хочуть бути в курсі життя свого міста та області, ВОЛЯ ретранслює блок місцевих телеканалів. Глядачам доступні програми Poltavske.tv, який є регіональним партнером ГО "Громадське телебачення". Також канал «UA: ПОЛТАВА» та його власні телепрограми інформаційного, суспільно-політичного, просвітницького, культурологічного, соціального напрямів. «Перший міський» - полтавський телевізійний канал, який здійснює інформаційне мовлення 24 години на добу. А також телеканал «Ц-центральний» та інші полтавські канали.
ВОЛЯ прагне формувати контент пакетів телепрограм таким чином, щоб задовольнити інтереси всіх телеглядачів і збалансувати можливість перегляду як міжнародних, так і місцевих телеканалів. Це стосується всіх міст присутності провайдера. Так, нещодавно в Тернополі телеглядачам був відкритий доступ до місцевого каналу «ТЕРНОПІЛЬ-1», а в Дніпрі - каналу «Відкритий».

ВОЛЯ ─ лідер з надання легального HD-контенту в країні. Провайдер дає можливість своїм абонентам переглядати 200 каналів, 36 з яких транслюються в форматі HD. ВОЛЯ успішно співпрацює як з провідними українськими медіагрупами, так і зі світовими гігантами в області виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo, постійно поповнюючи пакети телепрограм новими каналами
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 122 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz