Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Липень » 20 » ADATA анонсує випуск мобільних акумуляторів S20000D та S10000

Розміщення новин компаній

ADATA анонсує випуск мобільних акумуляторів S20000D та S10000

ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, NAND Flash продуктів та мобільних аксесуарів, анонсує випуск мобільних акумуляторів S20000D та S10000.

Мобільний акумулятор ADATA S20000D – електростанція у ваших долонях

S20000D - це легкий, літій-полімерний мобільний акумулятор високої щільності, який здатен забезпечити користувачам майже нескінченну автономність завдяки вражаючій ємності у 20000 мАг. З двома USB-портами, які здатні видавати по 2,1 А, користувачі можуть заряджати до двох мобільних пристроїв за раз. Оснащений цифровим дисплеєм, цей акумулятор видає точні дані, скільки саме заряду у ньому лишилося і з якою швидкістю він заряджається чи розряджається. Більше того, ця модель має практичний вбудований LED-ліхтарик на випадок, якщо користувач опиниться у темряві.

Мобільний акумулятор ADATA S10000 - оптимізація ваших мобільних потреб

Приховуючи 10000 мАг потужності у витонченому 14,8 мм корпусі, S10000 не обтяжить кармани користувача. Побудований на основі літій-полімерних батарей, він має високу щільність та ефективність. Плюс, маючи два USB-порта з сумарним струмом 2.1A, S10000 може заряджати два пристрої одночасно. Гарна та проста вбудована у корпус S10000 петля виявляється надзвичайно практичною, коли виникає потреба закріпити пристрій на сумці або будь-якому іншому предметі - для полегшення переноски та зберігання.

З високоякісними літій-полімерними батареями, вогнетривким зовнішнім корпусом та декільком ланцюгам захисту, обидві мобільні батареї пропонують користувачам стабільну продуктивність, тривалий термін служби та перевірену безпечність. Безпеку гарантовано завдяки вбудованим ланцюгам захисту від перезаряду, перерозряду, перегріву, короткого замикання та перенапруги на вході та виході.
______________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 195 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz