Компанія ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, про...'>

Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Квітень » 16 » ADATA створила елегантний накопичувач UV350 об'ємом 64 ГБ

Розміщення новин компаній

ADATA створила елегантний накопичувач UV350 об'ємом 64 ГБ

ADATA випускає елегантний USB-накопичувач UV350 з об'ємом пам'яті до 64 ГБ

Компанія ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, рада оголосити про випуск USB-накопичувача ADATA UV350.

Флеш-накопичувач UV350 має стриманий елегантний зовнішній вигляд із дизайном без використання дратівливих ковпачків. На кінці корпусу накопичувача розташовується спеціальний отвір, котрий дозволяє легко перетворити флешку в елегантний аксесуар для ключів, що надає накопичувачу додаткову мобільність.

Обсяг UV350 становить 64 ГБ дискового простору, а високошвидкісний порт USB 3.1 дозволяє без проблем передавати і зберігати великі обсяги контенту, включаючи фотографії, музику, відео та іншу корисну інформацію.

Елегантний стиль і мобільність

Глянцева поверхня UV350 виконана в стриманому і вишуканому візуальному стилі, який ідеально підходить для вимогливого бізнесмена або зайнятого комерційною діяльністю фахівця. Додатковий отвір є не тільки елементом візуальної естетики, а й виконує корисну функцію, що дозволяє користувачам легко прикріпити накопичувач практично до всього, що забезпечує максимальну мобільність. Більш того, відкрита конструкція залишає в минулому необхідність шукати ковпачки, що постійно губляться.

Швидкі передачі та велика ємність

Завдяки порту USB 3.1 передача даних на UV350 досягає швидкостей до 5 Гбіт/с, при цьому у накопичувача є зворотна сумісність із пристроями USB 2.0. Користувачам не потрібно турбуватися про достатній обсяг пам'яті при зберіганні відео з роздільною здатністю 4K і фотографій високої якості з ємністю до 16 ГБ, 32 ГБ або 64 ГБ.
UV350 здатний працювати з усіма типами пристроїв, включаючи комп'ютери, планшети, стереосистеми, телевізори, автомобільні аудіосистеми, ігрові приставки та багато іншого. У той же час, функція Plug and Play дозволяє користувачам легко розпізнавати накопичувач на будь-якому типі пристроїв і швидко передавати файли.

Як і для всіх USB-флешок ADATA, на UV350 надається 5-річна гарантія.
____________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 141 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz