Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Легка промисловість » 2019 » Квітень » 21 » ADIDAS ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЖІНОЧУ КОЛЕКЦІЮ PRIMEKNIT

Розміщення новин компаній

ADIDAS ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЖІНОЧУ КОЛЕКЦІЮ PRIMEKNIT

adidas представляє нову спортивну колекцію, створену з інноваційного матеріалу Primeknit. В основі колекції - бра Don’t Rest Primeknit LUX, розроблене за участі жінок-спортсменок з усього світу з урахуванням їх потреб під час тренувань. Бра Don’t Rest Primeknit LUX забезпечує чудову посадку й не обмежує в рухах.

За роки досліджень, присвячених вивченню жіночого тіла в русі, команді adidas Advanced Concepts вдалося визначити оптимальний баланс еластичності й підтримки спортивного бра, за рахунок застосування унікальної технології Primeknit. Модель створена з м'якої, вологовивідної нейлонової тканини, яка забезпечує неперевершений комфорт і терморегуляцію. У новому бра немає жорстких вставок, при цьому модель забезпечує необхідну підтримку за рахунок помірної компресії та регульованого пояса.

Клер Уоллес, директор з дизайну adidas Advanced Concepts і Global Brands: «Тепер жінкам не потрібно вибирати між комфортом та свободою рухів. Унікальність нашого нового бра Don’t Rest Primeknit LUX полягає в тому, що воно створене з урахуванням інсайтів спортсменок, для яких однаково важливими є впевненість та свобода. В'язана текстура Primeknit повторює кожен рух, дозволяючи сфокусуватися на результаті, ні на що не відволікаючись».

Бра Don’t Rest Primeknit LUX представлено в комплекті з легінсами Primeknit LUX. Легінси бездоганно сидять за рахунок високого пояса та легкого компресійного ефекту, який робить силует плавним і жіночним.

У запуску лінійки Primeknit взяла участь одна з найдинамічніших і оригінальних хіп-хоп танцівниць - Метті Таулі, відома за кліпами Фаррелла Вільямса та Ріанни. Своєю енергією вона надихнула adidas на створення колекції Primeknit.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 191 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz