Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2020 » Лютий » 19 » Аеропорт «Харків» увійшов у топ європейських гаваней за підсумками 2019 року

Розміщення новин компаній

Аеропорт «Харків» увійшов у топ європейських гаваней за підсумками 2019 року

За підсумками 2019 року Міжнародний аеропорт «Харків» посів третю сходинку серед аеропортів з річним пасажиропотоком до 5 мільйонів пасажирів. Такий рейтинг оприлюднило Європейське відділення Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe). Високу позицію в рейтингу забезпечило зростання пасажиропотоку протягом усього року. 2019 року аеропорт «Харків» обслужив на 38,4% більше людей, ніж попереднього звітного періоду.

За показниками грудня аеропорт також увійшов до рейтингу. Пасажиропотік цього місяця зріс на 45,9% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Нагадаємо, 2019 року аеропорт уперше в новітній історії перетнув позначку в 1 мільйон пасажирів за рік. Мільйонного пасажира аеропорт зустрів у жовтні. Цей же місяць показав рекордний пасажиропотік — він зріс на 70% і досяг 140,5 тисяч людей.

Найпопулярнішими напрямками року стали Київ, Стамбул, Шарм-Ель-Шейх, Анталія, Варшава, Відень, Тель-Авів, Гданськ, Вроцлав і Дортмунд. 2019 року аеропорт почав співпрацювати з компаніями Ryanair, Buta Airways і майже щомісяця оголошував про нові рейси.

Довідкова інформація
Міжнародний аеропорт «Харків» — один з ключових інфраструктурних об'єктів Харкова. Інвестиції в його реконструкцію було надано групою компаній DCH Олександра Ярославського в рамках підготовки ключових інфраструктурних об'єктів «першої столиці» до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012). Інвестиції бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склали понад 107 млн доларів. Держава інвестувала порівнянну суму в реконструкцію належного йому аеродрому. Серед авіакомпаній, що здійснюють регулярні міжнародні авіарейси з Харкова, лідери міжнародних пасажирських авіаперевезень — Wizz Air, Turkish Airlines, Pegasus Airlines, LOT Polish Airlines, SkyUp Airlines, МАУ і багато інших.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 97 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz