Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2019 » Жовтень » 12 » Аграрну завісу зірвано: AGROPORT AWARDS KHARKOV 2019 визначив лідерів аграрної галузі Харківщини

Розміщення новин компаній

Аграрну завісу зірвано: AGROPORT AWARDS KHARKOV 2019 визначив лідерів аграрної галузі Харківщини

Аграрну завісу зірвано і на сцену Харківського академічного театру опери та балету вийшли найкращі аграрії  Харківщини, яких обрали на основі реальних бізнес індикаторів. Традиційно лідерів галузі визначали репутаційні партнери Агропорту -  компанія YouControl.

Колаборація Схід Агропорт і СХІД OPERA перетворилася на грандіозну культурну подію, коли тих, хто годує регіон і країну в прямому сенсі, вітали ті, хто дає їжу духовну.

У фойє театру під акомпанемент скрипалів – номінанти  AGROPORT AWARDS KHARKOV 2019  і гості заходу мали можливість більше детально розглянути  виставку трилогію  - #Культфермерства. Експозиція складається з трьох частин  - фотовиставки Органічні рекорди України, яка була вперше презентована наприкінці серпня у приміщенні Міністерства АПК. Друга частина – це презентація анімаційних малюнків «Органік Це…» – пародія на всім відому історію «Love Is…». А об’єднала все фотоекспозиція за участю трупи Національного балету на сімейній молочній фермі «Благодатне».

Цей проект високо оцінила Інна Мєтєлєва, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Ще з ранку на відкритті Агропорту в рамках стратегічної сесії Мєтєлєва розпочала прямий  діалог з фермерським  та аграрними господарствами, у тому числі вона мала можливість з перших вуст  почути живий кейс заснування та розвитку сімейної молочної ферми «Благодатне» від її засновника Валентина Спасибо, який до речі, з юриста «перетворився» на фермера.

На найбільшій сцені Слобожанщини і відбулося визначення ТОП-10 кращих агровиробників Харківщини. Церемонію нагородження провели генеральний директор Агропорт Україна Дмитро Титаренко та головний режисер Схід Opera Армен Калоян.

Переможцями в номінаціях стали:

 

 «Краща бізнес-репутація в галузі «Рослинництво»: Товариство з обмеженою відповідальністю "Лозівський агропромтехсервіс"

 «Краща бізнес-репутація в галузі «Тваринництво»: Фермерське господарство "Юпітер"

 «Краща бізнес-репутація в галузі «Комбіноване виробництво»: Приватне сільськогосподарське підприємство «Тернівка»

 «Краща бізнес-репутація в галузі «Садівництво та ягідництво»: Селянське фермерське господарство Кравцових

 «Молочна промисловість»: Приватне акціонерне товариство «Куп'янський молочноконсервний комбінат»

 «М'ясопереробна промисловість»: Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський м'ясокомбінат»

 «Інша харчова промисловість»: Приватне акціонерне товариство «Харківська бісквітна фабрика»

«Органічне виробництво»:  Фермерське господарство «Київська русь»

«За ефективне сприяння розвитку інфраструктури в регіоні»: Харківський ринок «1 кілометр»

Після нагородження, в рамках проекту #Культфермерства, присутні відвідали шоу-мюзикл «My Way» і мали змогу побачити кращі номери артистів ХНАТОБ. До речі, сам проект Культфермерства, що завершує 6 аграрний сезон Агропорту 2019 і відкриває 144 сезон ХНАТОБ / СХІД OPERA, триватиме до 20 жовтня, саме до цієї дати працюватиме виставка у фойе.

А Харківський Агропорт працюватиме до суботи, 12 жовтня. Нагадаємо, що  в перший день, 10 жовтня,  було підписано меморандум про співпрацю з  DCH і створення першого українського агротехнопарку. В суботу 12.10 рівно о 12.10, Агропорт представить свій новий символ, який визначатиме його розвиток на найближчі 10 років.

Довідкова інформація:

АГРОПОРТ – (http://agroport.ua/) - щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за участю Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в рамках Всесвітнього дня продовольства. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської та Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

Продовольча і сільськогосподарська Організація ООН (FAO) є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член – Європейський союз. Штаб-квартира FAO знаходиться в Римі (Італія), а представництва організації розташовані більш ніж у 130 країнах. Організація сприяє встановленню партнерських відносин між урядами, бізнес-об'єднаннями, громадянським суспільством і приватним сектором в сфері продовольчої безпеки і розвитку сільського господарства.

 Всесвітній день продовольства (World Food Day) щорічно відзначається у всьому світі 16 жовтня на честь заснування Всесвітньої продовольчої організації (FAO). У 2016 році святкування було присвячено темі зміни клімату у всьому світі і, відповідно, змін у сільському господарстві та виробництві продуктів. На всіх континентах і у всіх країнах-членах ООН WDP відзначається тематичними конференціями, семінарами та спеціальними акціями із залученням профільних фахівців і широкої громадськості.

___________________* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 144 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz