Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2019 » Жовтень » 25 » Агропорт #КультФермерства презентовано у Львові Сказано – Зроблено! Фотовиставка #КультФермерства продовжує місію єднання культур 24 жо

Розміщення новин компаній

Агропорт #КультФермерства презентовано у Львові Сказано – Зроблено! Фотовиставка #КультФермерства продовжує місію єднання культур 24 жо

Сказано – Зроблено! Фотовиставка #КультФермерства продовжує місію єднання культур

24 жовтня, у гастрономічному просторі на ринку «Шувар» в рамках IV Національного кулінарного конкурсу «Дні української кухні» - була презентована фотовиставка #КультФермерства. Це - спільний культурно-фермерський проект, що народився на стику культур та сезонів – старту 144 театрального сезону ХНАТОБ / СХІД OPERA та завершення 6-го аграрного сезону Агропорт2019.

Фотовиставка складається з трьох частин. Перша - «Органічні рекорди України», яка вперше була презентована у вересні у холі Міністерство аграрної політики та продовольства України. Друга частина — це презентація анімаційних малюнків «Органік Це…» — пародія на всім відому історію «Love Is…». І третя - фотоекспозиція за участю трупи Національного балету на сімейній молочній фермі «Благодатне». Раніше проект був в повному обсязі представлений на Agroport Awards під час нагородження найкращих аграрних підприємств в перший день роботи форуму-виставки Agroport East Kharkiv 2019.

На той час організатори пообіцяли, що фотовиставка облетить усі регіони України. Отож Київ, Харків та Львів – куди далі?

- Насправді культфермерства повертається на Львівщину. Бо саме тут і розпочалася наша спільна рекордна промоція, коли разом з кухарями та органічними виробниками ми наварили 4 тони каші. І знаєте що дійсно символічно? Саме тут і саме з цією командою Західної шеф групи ми і розпочали роботу над першим львівським форумом. А зараз ми теж тут і вже готуємо нові ініціативи та вже маємо всебічну підтримку на рівні партнерів та нової команди регіону, – зауважив Дмитро Титаренко, генеральний менеджер Agroport Ukraine.

Кулінарні змагання, круглі столи, презентації від партнерів, лекції та багато іншого триватимуть на конкурсі «Дні української кухні упродовж трьох днів, 24-26 жовтня.

«Ніхто не буде сперечатись з тим, що і напрямок HoReCa, як індустрія гостинності, гастрономія, і сама сфера харчової промисловості є одними з ключових для Львівської області. Такі заходи сприяють спілкуванню та обміну досвідом, відтак в подальшому розвитку галузі», - зазначив під час відкриття кулінарного конкурсу голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Отож, у другий день на трьох локаціях продовжаться кулінарні змагання, майстер-класи від Артура Туманяна, Максима Прихідтька, Віталія Гуралевича, Ярослава Гуменюка, навчання та презентація холодильного обладнання, а також дискусія від виробників і HoReCa про те, як стати кращими.

Третій день стане завершальним, де за підсумками змагань нагородять переможців.
_____

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 112 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz