Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Жовтень » 8 » Агропорт запрошує на ІІІ Олійножирову конференцію (11 жовтня, Харків)

Розміщення новин компаній

Агропорт запрошує на ІІІ Олійножирову конференцію (11 жовтня, Харків)

Олійножирова промисловість України показує стабільно високі результати виробництва та залишається одним з найрентабельніших сегментів аграрної галузі нашої країни.

Про те, що чекає на ринок олійних культур і продукції їх перероблення у 2019/20 маркетинговому році, як зберегти свої позиції на ринку і куди рухатись далі, йтиметься на III Олійножировій Конференції, яку Група Компаній "ПроАгро Груп" спільно з АГРОПОРТ проведуть 11 жовтня 2019 року в Агропорт Схід Харків..

Конференція складатиметься з двох основних панелей, круглого столу для обговорень відкриття ринку землі, кулінарного шоу та включатиме експо-зону

З питань участі, партнерських програм, розміщення експозиції, звертайтеся: тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03
______________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 136 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz