Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Серпень » 28 » Amadeus зміцнює співпрацю з United Airlines у напрямку NDC

Розміщення новин компаній

Amadeus зміцнює співпрацю з United Airlines у напрямку NDC

United Airlines створить і протестує оптимізований NDC-контент у рамках програми Amadeus NDC [X]

Amadeus продовжує програму індустріалізації стандарту NDC (New Distribution Capability) шляхом розробки, тестування і запуску нового контенту, серед якого – нові корпоративні та динамічно пакетовані тарифи від United. Ці продукти дозволять клієнтам кастомізувати свою подорож з United. Вони зможуть отримати такі переваги, як Premier Access, реєстрація багажу (за винятком ручної поклажі), доступ до United Club та інші опції.

United є активним учасником програми Аmadeus NDC [X] уже понад рік. Наразі United розглядає можливість впровадження NDC-контенту до кінця цього року з подальшим введенням у робочу експлуатацію в 2020 році.
Завдяки наявності NDC-контенту United в Amadeus Travel Platform агентства в усьому світі зможуть отримати доступ до найповнішого та найнадійнішого глобального тревел-контенту. Обидві компанії сфокусовані на наданні переваг NDC для всіх гравців тревел-індустрії та мандрівників.

«Мета United – надати нашим клієнтам найкращий рівень обслуговування з моменту, коли вони роблять покупки для своєї подорожі, до моменту їхнього повернення додому. Партнерство з Amadeus дозволяє нам досліджувати такі технологічні стандарти, як NDC, що допоможе нам диференціювати наші пропозиції та надавати той сервіс, котрий наші клієнти очікують від United», – говорить Тай Редкліфф (Tye Radcliffe), директор з дистрибуції United Airlines.

«Наша тісна співпраця з United має величезне значення як на глобальному, так і на регіональному рівнях. Ми продовжуємо розширювати нашу присутність у Північній Америці з такими лідерами, як United. Окрім того, робота за напрямом NDC сприятиме подальшому прогресу у створенні стандартів, котрі принесуть користь усім учасникам індустрії. Ми впевнені, що інвестиції Amadeus у NDC та інноваційні технології допоможуть United досягти своїх короткострокових і довгострокових цілей», – коментує Єлєна Авіла (Elena Avila), виконавчий віцепрезидент напряму Airlines у регіоні Північна і Південна Америка в Amadeus.
________________________________________________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 155 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz