Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 3 » Анонс книги “Лайфхак для журналіста: Як ефективно використовувати час та інформацію”

Розміщення новин компаній

Анонс книги “Лайфхак для журналіста: Як ефективно використовувати час та інформацію”

Пропонуємо вашій увазі авторську книгу партнера HelpSMI, Віталія Голубєва, що відповідає на актуальне для багатьох питання: Як журналісту і редактору встигати і заробляти більше?

Віталій є секретарем Національної спілки журналістів України з навчальної діяльності, викладачем кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”, керівником Школи універсального журналіста. У професії — 25 років. Автор 4 книг, батько 3 дітей. Щороку проводить понад 50 майстер-класів. Лауреат Почесної відзнаки Національної спілки журналістів України “Журналіст року” в Україні.

Книга містить максимально практичні, прикладні поради для журналістів і редакторів, які прагнуть розвиватися і підвищувати ефективність своєї праці.

86 практичних порад для підвищення ефективності журналістської праці ґрунтуються виключно на українському досвіді та українських реаліях.

Тайм-менеджмент, робота з електронною поштою та соцмережами, ефективні усні та письмові комунікації, нетворкінг і просування особистого бренду, досягнення цілей і продуктивність - тільки перевірені досвідом лайфхаки від відомого медіаексперта. Жодної теорії і “води” з перекладених закордонних книжок — лише реальні практичні поради за принципом “бери і роби”!

Замовити книгу можна безпосередньо в автора
_______________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 110 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz