Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Серпень » 22 » Асистуюча компанія «КОРІС Україна» підвела підсумки півріччя

Розміщення новин компаній

Асистуюча компанія «КОРІС Україна» підвела підсумки півріччя

За перше півріччя 2019 року фахівці підрозділу туристичного асистансу компанії прийняли і обробили близько 2,2 тис. звернень від подорожуючих за кордоном.

За шість місяців поточного року в компанії брали звернення за медичною допомогою майже з 100 країн світу. Лідером за кількістю дзвінків від туристів в цей раз стала Польща, де було врегульовано 265 звернень, що становить понад 12% страхових випадків. Далі розташувалися екзотичний Таїланд - 156, сувора Німеччина - 154 і темпераментна Італія - 151 випадків (що відповідає 7%), потім йдуть Болгарія і Туреччина (трохи менше 5% випадків). Найрідше допомога була потрібна подорожуючим по екзотичним країнам: Філіппіни, Еквадор, Ямайка та ін.

Найчастіше в першому півріччі 2019 р. фахівці «КОРІС Україна» організовували допомогу українським туристам, які звернулися за допомогою у зв'язку з інфекційними захворюваннями і травматології (23 і 22% звернень відповідно). На другому місці - ЛОР захворювання (близько 13%). Наступний за частотою привід для отримання медичної допомоги - гастроентерологія і стоматологія - по 6%. У 9 випадках було зафіксовано летальний результат, і компанія організовувала послуги репатріації.

«Географія звернень від українських туристів останнім часом змінилася, так як після введення безвіза і початку роботи лоукостів наші відпочиваючі все більше віддають перевагу відвідувати європейські країни, - зазначає Марина Павліенко, менеджер по виїжджають за кордон« КОРІС Україна ».

У першому півріччі «КОРІС Україна» продовжила розширення мережі підрядників і партнерів як всередині України, так і за кордоном.

Довідка про компанію «КОРІС Україна»:

• Асистує компанія «КОРІС Україна» була створена в 1994 році і є основоположником ринку міжнародного медичного асистансу в Україні.

• Основні напрямки діяльності компанії:
- Туристичний асистанс для виїжджаючих за кордон
- Медичний асистанс всередині України
- Технічний асистанс (допомога на дорозі при поломки, врегулювання страхових випадків по КАСКО і ОСАГО)

• За рік компанія обробляє тисячі звернень від українських туристів із сотень країн світу. Підрозділ технічного асистансу працює з тисячами автомобілістів по всій території України.

• За останні роки компанія удосконалила якість клієнтського сервісу. Був підвищений рівень доступності операторів по всіх каналах комунікацій (телефон, email, SMS, Web), почав роботу новий сайт, впроваджений ряд рішень з телекомунікацій і опрацювання звернень.

• «КОРІС Україна» визнаний лідером в категорії «Міжнародний асистанс» -2015 згідно щорічного рейтингу, проведеного журналом «Insurance TOP».
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 196 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz