Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Серпень » 8 » Авіакомпанія Air Arabia отримала другий літак A321neo LR

Розміщення новин компаній

Авіакомпанія Air Arabia отримала другий літак A321neo LR

Авіакомпанія Air Arabia, перша та найбільша бюджетна авіакомпанія (LCC) на Близькому Сході та в Північній Африці, отримала другий Airbus A321neo Long Range. Літак здійснив безпосадковий рейс із Гамбурга (Німеччина) в міжнародний аеропорт Шарджі.

Поява у флоті Air Arabia другого A321neo LR дозволить розширити маршрутну мережу авіакомпанії відкриттям середньомагістральних рейсів за новими напрямками.

Літак A321 neo LR включає 215 крісел і обладнаний безкоштовною системою розваг SkyTime, яка дозволяє через внутрішній веб-портал транслювати контент на смартфонах, планшетах і ноутбуках пасажирів.

Air Arabia - перша авіакомпанія Близького Сходу, що експлуатує A321neo LR. Новий борт є другим з шести літаків даної моделі, які увійдуть до парку авіакомпанії.

На сьогодні її флот включає 53 літаки Airbus A320, які обслуговують понад 170 маршрутів по всьому світу з чотирьох базових хабів: Шарджа і Рас-Аль-Хайма (ОАЕ), Касабланка (Марокко) і Олександрія (Єгипет).
__________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 157 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz