Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Листопад » 15 » Автокран КТА 25 та екскаватор ЕОВ-4421 на базі КрАЗ-63221 на визначальних відомчих випробуваннях отримали позитивні висновки

Розміщення новин компаній

Автокран КТА 25 та екскаватор ЕОВ-4421 на базі КрАЗ-63221 на визначальних відомчих випробуваннях отримали позитивні висновки

Дрогобицький завод автомобільних кранів (DAK) за участі комісії Міністерства оборони України здійснили випробування армійських версій автокрана КТА-25 та екскаватора ЕОВ-4421-МУ на базах КрАЗ-63221 в заводських та польових умовах, зокрема на полігонах «Широкий лан» та «Яворівський».

За словами комерційного директора Дрогобицького заводу автомобільних кранів Анатолія Невмержицького, випробування – успішні, за їх підсумками, згідно з наказом МО України, цю продукцію прийнято на озброєння. І є сподівання на нові замовлення від оборонного відомства у рамках ДОЗ на 2020 рік.

Після відновлення роботи підприємства у поточному році його першою профільною продукцією стала спецтехніка для Збройних Сил України на базі КрАЗу. Шасі КрАЗ-63221 - стандартне, із односкатним ошинуванням коліс. Ця модель шасі 6х6 - найкращий варіант під встановлення спецнадбудов для роботи в екстремальних природно-кліматичних і дорожніх умовах.

Кранові установки на шасі КрАЗ мають ряд переваг: високу несучу здатність автомобільного шасі, прохідність і стійкість, економічність, простоту і надійність. Традиційне капотне компонування КрАЗів полегшує доступ до обслуговування двигуна при складеній та опущеній у транспортне положення стрілі, дозволяє простіше і надійніше закріплювати гак в передній частині автомобіля. При технічному обслуговуванні двигуна відведення стріли крана в сторону непотрібне, що надає додаткові зручності водієві.

Сьогодні торгова марка «КрАЗ» пропонує своїм покупцям 25-, 32- і 40-тонні автокрани на базі своїх шасі різних колісних формул і компонувальних рішень. Серед фаворитів у споживачів і машзаводів - шасі КрАЗ-65053, КрАЗ-63221, КрАЗ-6511.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 111 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz