Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Жовтень » 26 » «АвтоКрАЗ» першим отримав Сертифікат відповідності до вимог екологічного рівня Євро-6

Розміщення новин компаній

«АвтоКрАЗ» першим отримав Сертифікат відповідності до вимог екологічного рівня Євро-6

Завершено перший етап із проведення сертифікації традиційних серійних тривісних повнопривідних автомобілів капотної компоновки КрАЗ-6322-06 та його шасі, самоскиду КрАЗ-65032-06 та сідельного тягача КрАЗ-6446-06 із дизельними двигунами, моделі яких вже сертифіковано відповідно до вимог екологічного рівня Євро-6.

За результатами проведених сертифікаційних робіт Органом із сертифікації ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» (м. Київ) оформлено та видано «АвтоКрАЗу» Сертифікат затвердження типу № UA*46A(b)*0182*05 від 17.10.2019 р.
Далі, згідно з прийнятими на підприємстві планами, триватиме завершення сертифікаційних випробовувань та сертифікація автомобілів модельного ряду типу КрАЗ-6322-06 та автомобілів колісної формули 6х4: бортового КрАЗ-65053-06 та його шасі, самоскиду КрАЗ-65055-06. Наступний етап - сертифікаційні випробування безкапотних транспортних засобів колісної формули 4х2, 6х4, компоновки типу КНД (кабіна над двигуном) із варіантами використання двигунів.

Згідно з чинним законодавством, рівень екологічних вимог Євро-6 в Україні впроваджується з 1 січня 2020 року. Дбаючи про перехід на вищий, більш вимогливий, екологічний рівень, ПрАТ «АвтоКрАЗ» прагне в обумовлені законодавством терміни завершити процедуру підтвердження відповідності новому екологічному стандарту автомобілів із капотним та безкапотним компонуванням. І отримати в Органі з сертифікації колісних транспортних засобів Сертифікати затвердження типу на транспортні засоби марки КрАЗ із двигунами Євро-6, і таким чином підтвердити, що вся продукція «АвтоКрАЗу» - безпечна та екологічна.
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 138 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz