Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Вересень » 2 » Автомобілі-самоскиди КрАЗ-7133С4 - для ГЗК

Розміщення новин компаній

Автомобілі-самоскиди КрАЗ-7133С4 - для ГЗК

Кременчуцький автозавод виконав чергове замовлення Біланівського гірничозбагачувального комбінату. Відвантажено автомобіль-самоскид КрАЗ-7133С4, на який український виробник навісного обладнання – «Завод Кобзаренка», встановить відвал гідравлічний, призначений для підгортання снігу. Аналогічні зразки КрАЗ-7133С4 уже працюють на БГЗК, відгуки про їх роботу – позитивні.

КрАЗ-7133С4 призначений для перевезення сипучих і навалочних вантажів усіма видами доріг. Вантажопідйомність дозволяє перевозити до 26 тонн. Основне призначення - експлуатація в кар’єрах, на розробках родовищ корисних копалин, дорожньому та промисловому будівництвах, транспортуванні сипучих та навалочних вантажів
КрАЗ-7133С4 використовують цілорічно для перевезення різноманітних вантажів, під час прибирання снігу.

Автомобіль - самоскид КрАЗ-7133С4, колісної формули 8х4, двигун WP12 (Євро-5, потужність 430 к.с.), обсяг платформи – 20 м куб.; кабіна безкапотного типу, двомісна, з кондиціонером . Гальмівна система обладнана АБС. У кабіні є все необхідне для комфортної роботи: рульовий механізм інтегрального типу з додатковим силовим циліндром, функціональна панель приборів та інші додаткові опції, направлені на зменшення втомлюваності водія, збільшення рівня безпеки, зокрема, монітор камери заднього виду.

Для «АвтоКрАЗу» важливо продовжувати співпрацю з ГЗК, бо для забезпечення функціонування їх виробничо-технічної бази необхідна саме така спецтехніка, яку виготовляє Кременчуцький автозавод. «КрАЗ» також постачає гірничо-збагачувальним комбінатам автовишки, забивні машини, автоцистерни, автопаливозаправники, вахтові машини.
_____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 136 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz