Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2019 » Вересень » 26 » Бізнес-форум «ТОП-100 НАЙКРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ»

Розміщення новин компаній

Бізнес-форум «ТОП-100 НАЙКРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ»

12 грудня 2019 року

Київ, Міжнародний Виставковий Центр

Броварський проспект, 15

Найпотужніші компанії з різних сфер діяльності, успішні підприємці та представники влади зберуться вже цієї зими на майданчику МВЦ, щоб обговорити нагальні питання й визначити пріоритети в розвитку підприємництва в Україні. У процесі виступів і дискусій йтиметься про актуальні тенденції й плани на майбутнє. Українське бізнес-середовище надзвичайно динамічне, тож управління компанією, впровадження проектів і розвиток стартапів потребує неабиякого мистецтва управління.

 

Захід організовується для всіх, хто цікавиться менеджментом в усіх його проявах, хто має на меті підвищити комерційні показники свого бізнесу та покращити імідж компанії. Головний слоган Форуму: "Працюй в Україні!" говорить сам за себе - бізнес має розвиватись та залучати українських спеціалістів. Окрім цього організатори ставлять за мету продемонструвати досягнення компаній на виставкових стендах, а також нагородити 100 найбільш розвинутих компаній України!

 

 Протягом дня на відвідувачів чекають такі тематичні блоки ділової програми:

  • тенденції та перспективи бізнесу в Україні;
  • маркетингові дослідження й стратегії;
  • створення ефективної команди, підбір і навчання персоналу;
  • прийоми протидії конкуренції;
  • управління фінансами та інвестиціями;
  • юридична безпека бізнесу.

 

Безліч корисних і цікавих знайомств допоможе не лише отримати унікальну інформацію, а й створити нові бізнес-контакти. Можливо, саме відвідування форуму «Топ-100 найкращих українських компаній» або ж місце в престижному рейтингу найуспішніших організацій піднесе ваш бізнес на новий рівень.

Надцікава виставкова зона дозволить дізнатися про бізнесові тренди, новинки й особливості діяльності кращих компаній. Ділова програма й дискусійні панелі розкриють секрети ділового етикету, продуктивності персоналу, ефективного ведення бізнесу. Урочисте нагородження кращих компаній стане вінцем заходу.

Деталі щодо проведення форуму ви зможете знайти на офіційній сторінці в Facebook або на сайті.

До зустрічі на найвизначнішій бізнес-події року - «ТОП-100 НАЙКРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ»!

_____________________________________* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 155 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz