Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2019 » Серпень » 20 » Бізнес-напрям АББ «Робототехніка» розроблятиме рішення для «Лікарні майбутнього»

Розміщення новин компаній

Бізнес-напрям АББ «Робототехніка» розроблятиме рішення для «Лікарні майбутнього»

АББ оголосила про запровадження колоборативних роботів для медичних лабораторій, відкриваючи новий центр охорони здоров’я в інноваційному кампусі Техаського медичного центру (TMЦ) у Х’юстоні, Техас.

Після відкриття у жовтні 2019 року, об’єкт буде першим спеціалізованим дослідницьким медичним центром від АББ. Дослідницька команда АББ працюватиме в кампусі ТМЦ з медичним персоналом, вченими та інженерами над розробкою нехірургічних медичних робототехнічних систем, включаючи логістику та автоматизовані лабораторні технології наступного покоління.


Самі Атійя, керівник бізнес-напряму «Робототехніка та дискретна автоматизація» компанії АББ, зазначив: «Лабораторія наступного покоління, розроблена у Х’юстоні, прискорить процеси, які виконуються в медичних лабораторіях вручну, що знижує та усуває вузькі місця в роботі лабораторій та підвищує безпеку та стабільність виконання процесів. Це особливо стосується нових високотехнологічних методів терапії, таких як лікування раку, впроваджених у Техаському медичному центрі, які сьогодні вимагають ручних та трудомістких процесів тестування».

Сьогодні обмежуючим фактором кількості пацієнтів, які можуть отримати лікування, є потреба у висококваліфікованих фахівцях медиках, які витрачають більшу частину свого часу, виконуючи повторювані незначні завдання, як то підготування слайдів та завантаження центрифуг. Використання роботів для автоматизації цих процесів дозволить медикам зосередитися на більш висококваліфікованій та продуктивній роботі, що в кінцевому підсумку допоможе надати лікування більшій кількості людей, завдяки значному прискоренню процесу тестування.

АББ проаналізувала широкий спектр поточних процесів у медичних лабораторіях, які потребують ручної праці, і за її оцінками, ще 50% тестів можна виконувати щороку за допомогою автоматизації, навчивши роботів виконувати повторювані процеси, які знизять потребу в тому, щоб люди виконували завдання, які часто шкодять стану їхнього здоров’я.

Зі зростанням середнього віку населення в світі, країни витрачають все більшу частку свого ВВП на охорону здоров’я. Окрім підвищення якості лікування пацієнтів, підвищення ефективності охорони здоров’я завдяки автоматизації зможе допомогти вирішенню деяких суспільних, політичних та фінансових проблем. За оцінками внутрішнього дослідження АББ, до 2025 року ринок нехірургічних медичних роботів досягне 60 000 і зросте майже вчетверо у порівнянні з 2018 роком.

Колоборативні роботи АББ, які вже працюють в харчових лабораторіях по всьому світу, добре підходять для медичних установ, оскільки вони не потребують захисних огороджень для безпечної та ефективної роботи поруч з людьми. Роботи здійснюватимуть низку повторюваних, точних та трудомістких завдань, включаючи дозування, змішування та вимірювання піпеткою, а також комплектацію стерильних інструментів, завантаження та розвантаження центрифуг.

Х’юстон є ключовим місцем досліджень в галузі медичних технологій в світі, а інноваційна екосистема ТМЦ є ідеальним місцем для нового центру охорони здоров’я АББ. Команда з 20 спеціалістів з бізнес-напряму АББ «Робототехніка» працюватиме у новому дослідницькому центрі площею 500 м2, який включає лабораторію автоматизації, майданчики для навчання роботів, а також місця для зустрічей для спільної розробки рішень з партнерами з інновацій.

«Завдяки цьому захоплюючому партнерству, Техаський медичний центр продовжує розсувати кордони інноваційного співробітництва з найпередовішими партнерами в галузі, створивши ТМЦ, як епіцентр вступу бізнес-напряму АББ «Робототехніка» у простір охорони здоров’я, – зазначив Білл Маккеон, президент та виконавчий директор Техаського медичного центру. – Це місто в місті, яке щороку приймає 10 млн. пацієнтів. Пріоритет ефективності та точності є надважливим, так само як і розробка процесів, які легко повторюються. Залучаючи АББ до складу TMC Innovation, у перший у своєму роді науково-дослідний центр для створення робототехнічних рішень в охороні здоров’я, ТМЦ підкреслює прагнення саме до цього».

«Ми пишаємося тим, що розробляємо колоборативні роботехнічні системи для «Лікарні майбутнього» спільно з одним з найпередовіших партнерів в світі та випробовуємо їх у справжніх лабораторіях, щоб гарантувати, що вони будуть дійсно корисними для спеціалістів медиків, сприяючи інноваціям та трансформаціям роботи медичних лабораторій по всьому світу, – зазначив Атійя. – Ключовим елементом довгострокової стратегії зростання АББ є продовження інвестування та інновацій в галузі сервісної робототехніки, залучення нашого досвіду з автоматизації до нових галузей, таких як охорона здоров’я, а також розбудова наших бізнесів з автотранспорту та електроніки».
________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 148 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz