Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Електроніка » 2019 » Серпень » 4 » Бренд HONOR розпочинає продажі HONOR 20 в Україні

Розміщення новин компаній

Бренд HONOR розпочинає продажі HONOR 20 в Україні

HONOR оголошує про старт продажів смартфона HONOR 20 в Україні. Рекомендована роздрібна ціна становитиме 12999 грн. З 1 по 18 серпня модель буде доступна за спеціальною ціною 11999 грн. HONOR 20 буде представлено у мережах магазинів COMFY, Eldorado, MOYO, Rozetka, TTT, Фокстрот та Цитрус у двох кольорах: опівнічний чорний та сапфіровий синій.

Бренд HONOR представляє в Україні нову модель з лінійки HONOR 20 Series – HONOR 20. Флагманська камера та технологія штучного інтелекту в смартфоні відкривають можливості для високоякісної фото- й відеозйомки.

Камера HONOR 20 складається з 4-х об'єктивів: основний 48 МП сенсор, 16 МП ширококутний сенсор з кутом зйомки 117 °, 2 МП сенсор для ефекту боке та 2 МП об'єктив для макрозйомки, який дозволяє знімати з відстані 4 см. Задня панель смартфона виконана з 2.5D скла з використанням технології динамічної голографії Triple 3D Mesh. В Україні HONOR 20 буде представлено у двох кольорах: опівнічний чорний та сапфіровий синій.

Офіційні продажі моделі розпочинаються в Україні 1 серпня. Рекомендована роздрібна ціна становитиме 12999 грн. До 18 серпня HONOR 20 можна придбати за спеціальною ціною 11999 грн. у мережах магазинів COMFY, Eldorado, MOYO, Rozetka, TTT, Фокстрот та Цитрус.
________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 162 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz