Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Серпень » 6 » Через тиждень Дніпро стане центром яблучного бізнесу України

Розміщення новин компаній

Через тиждень Дніпро стане центром яблучного бізнесу України

14 серпня 2019 року у м. Дніпро розпочне свою роботу дев’ята міжнародна конференція «Яблучний бізнес України-2019», організатором якої виступає проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Місто Дніпро для проведення чергової конференції обрано не випадково, і вже 15 серпня усі бажаючі учасники першого дня роботи мають можливість відвідати одне з сучасних яблуневих господарств України - ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple). Більшу частку свого врожаю компанія реалізує на експорт, й представники компанії поділяться з усіма учасниками своїми підходами як до виробництва, так і до торгівлі яблуком.

Так, нажаль, цього року українськи виробники, згідно попередніх прогнозів, отримають набагато менше якісного яблука, ніж у минулому сезоні, але більшість з професійних виробників тримають вектор на експорт. На думку багатьох експертів, це правильне рішення, якому є декілька обґрунтувань:

•українськи виробники не тільки заклали фундамент для співпраці з іноземними покупцями яблук, а й суттєво розширили географію експорту;

•на експорт може йти не тільки українське яблуко преміум-якості, а й яблуко класу «стандарт»;

•закордонні покупці не обмежуються вибором одного чи двох сортів яблук, таких як «Фуджі» та «Гала», але й готові розглядати пропозиції по іншим сортам, які вирощуються в Україні;

•ще однією важливою перевагою є той факт, що деякі закордоні покупці вже сьогодні готові платити за українське яблуко вищу ціну, ніж за аналогічне яблуко, вирощене у Польщі.

Усі вищезазначені тези підтверджує керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко, який буде модератором експортного форуму, що буде проходити паралельно з роботою першого дня конференції 14 серпня. За інформацією пана Рибалко, на сьогоднішній день до перемов з українськими виробниками зареєструвалось більше 20 компаній з більш ніж 10 країн світу (ОАЕ, Кувейт, Сінгапур, Іспанія, Білорусь, Індія, Велика Британія, Йорданія, Південна Африка, Єгипет та інші). Частина запрошених покупців вже співпрацюють з українськими виробниками, причому по багатьом сортам та з різними критеріями якості.

До експортного форуму можуть долучитись виключно делегати конференції «Яблучний бізнес України-2019», а реєстрація учасників як самої конференції, так і експортного форуму буде здійснюватися виключно до 12 серпня.

На сьогоднішній день свою участь підтвердили більше ніж 170 делегатів, 50% з яких – це виробники яблук з усіх регіонів України. Усього у конференції приймуть участь близько 200 представників яблучного сектору.

Конференція організовується проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки FAO, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Української плодоовочевої асоціації (УПОА) та проекту EastFruit. Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 147 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz