Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2020 » Лютий » 13 » DAIKIN представляє нове покоління системи міні-VRV

Розміщення новин компаній

DAIKIN представляє нове покоління системи міні-VRV

На початку лютого 2020 р. світовий лідер у виробництві кліматичної техніки корпорація DAIKIN (Японія) представила нове, п’яте, покоління системи кондиціонування класу «міні-VRV». Система міні-VRV 5 S була презентована на Європейському VRV-Саміті, який відбувся у Копенгагені, Данія. Виробник стверджує, що міні-VRV п’ятого покоління – це найкраща система з усіх систем даного класу, коли-небудь створена на ринку.

Нова система VRV 5 S, працює на холодоагенті R32, з низьким показником ПГП (ПГП=675), та представлена трьома моделями зовнішніх блоків холодопродуктивністю 12,1 / 14,0 / 15,5 кВт. Всі три моделі можуть бути як в однофазному, так і в 3-х фазному виконанні.

Нова система оснащена цілою низкою функцій, що підвищують її безпеку.

У порівнянні з міні-VRV 4 S, габарити зовнішніх блоків знижені, тепер вони становлять: висота 870 мм по, глибина 460 мм, довжина 1100 мм.

Рівень звукового тиску зовнішнього блоку знижено до 39 дБ(А).

Вперше використаний в системах класу міні-VRV, 3-рядний теплообмінник дозволив збільшити показники сезонної енергоефективності: SEER до 8,2, а SCOP до 5,1.

Максимальна довжина фреонпроводів для нової системи досягає 300 м, а перепад висот між зовнішнім та внутрішнім блоками - 50 м.

В якості внутрішніх блоків можуть бути використані п’ять типів: касетні 4-х поточні блоки, касетні круглопоточні блоки, канальні блоки середнього зовнішнього тиску, канальні низько-профільні блоки, а також настінні блоки.
Нова система міні- VRV 5 S надійде у продаж з вересня 2020 року.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 61 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz