Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2019 » Листопад » 18 » Дата-центр компанії ВОЛЯ запускає нову послугу – CLOUDSERVER

Розміщення новин компаній

Дата-центр компанії ВОЛЯ запускає нову послугу – CLOUDSERVER

Зручно, швидко та надійно. Дата-центр компанії ВОЛЯ запускає нову послугу – CLOUDSERVER.

Хмарні рішення нададуть підприємцям можливість діджиталізувати свій бізнес за допомогою цифрових технологій.

Наш новий продукт CLOUDSERVER – це готовий сервер, розроблений за хмарними технологіями і він доступний по прийнятних для малого та середнього бізнесу потужностях і розгортається за лічені хвилини. Це є інновація на українському ринку. Це малому і середньому бізнесу може бути корисним для розгортання документообігу як внутрішнього, так і зовнішнього, аби розгорнути бухгалтерські програми, – пояснив директор дата-центру ВОЛЯ Олександр Шевченко.

Доступ до документообігу буде цілодобовим з будь-якої точки світу, оскільки хмарний сервер розташований в дата-центрі із безперебійним живленням і постійним зв'язком з мережею інтернет. Також співробітники компанії ВОЛЯ гарантують захист будь-якої інформації про своїх клієнтів.

"Наша компанія приділяє багато уваги безпеці даних, які розміщує абонент на хмарному сервері зокрема і в цілому в дата-центрі. Сервери, де знаходяться ці хмарні технології, розміщені в дата-центрі таким чином, що ми забезпечуємо безпеку як фізично, так і безпеку даних від доступу до них сторонніх осіб", – зазначив директор дата-центру ВОЛЯ Олександр Шевченко.

Дата-центр ВОЛЯ є одним з найбільших в Україні. Вже 13 років він забезпечує хостинг серверів для абонентів зі всього світу.

Справка о компании:
-----------------
ВОЛЯ – загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD та інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний Інтернет, а також хмарні рішення і послуги найбільшого в Україні дата-центру. Серед акціонерів компанії PROVIDENCE EQUITY PARTNERS, European Bank of Reconstruction and Development (ЄБРР), GOLDMAN SACHS, UBS AG, SIGMA BLEYSER. ВОЛЯ в партнерстві з каналами Футбол 1/Футбол 2 отримала офіційний статус і права транслятора всіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 років. Четвертий рік поспіль ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року».

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 80 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz