Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Жовтень » 2 » Директором з маркетингу компанії ВОЛЯ з 1 жовтня стане Сандра Крауіня

Розміщення новин компаній

Директором з маркетингу компанії ВОЛЯ з 1 жовтня стане Сандра Крауіня

Новопризначеним директором з маркетингу компанії ВОЛЯ стала Сандра Крауіня. Вікторія Цомая, яка раніше обіймала цю позицію, залишиться з компанією в якості незалежного консультанта. Запрошення досвідченого фахівця пов'язано з новими викликами, які стоять перед компанією.

З 1 жовтня 2019 року обов'язки директора з маркетингу компанії ВОЛЯ виконуватиме Сандра Крауіня.

Вікторія Цомая, яка раніше обіймала цю позицію, залишиться з компанією в якості незалежного консультанта.
Сандра має більш ніж 20 річний досвід роботи в маркетингу, причому 18 з них - на керівних позиціях. Увесь досвід отриманий в телеком- і медіасферах - у великих балтійських і скандинавських компаніях, серед яких медіахолдинги MTG і Viasat Baltics, а також телеком-оператори IZZI і Baltcom.

Протягом останніх трьох років пані Крауіня займалася розвитком продуктів і партнерських проектів, пов'язаних з ТБ контентом, у тому числі спортивним напрямком, у компанії All Media Baltics (Латвія, Литва, Естонія). За час роботи Сандри в цих напрямках зафіксоване щорічне зростання доходу компанії на 10-15%.

- Воля - провідний телекомунікаційний оператор в Україні, постачальник послуг телебачення та інтернету для домогосподарств. Це компанія з великим досвідом, сильною командою, менеджментом та інвесторами, орієнтованими на розвиток. Однак ми повинні пам'ятати, що така ситуація актуальна лише сьогодні, і ті, хто продовжує радіти теперішнім і минулим успіхам без сміливих планів на розвиток і готовності до змін - завтра вже не будуть такими успішними. Я щаслива стати частиною компанії ВОЛЯ і хотіла б побудувати наше спільне майбутнє за основним принципом: немає нічого неможливого, кидайте виклики і досягайте поставлених цілей, - поділилася своїм баченням Сандра Крауіня.

Запрошення досвідченого фахівця пов'язано з новими викликами, які стоять перед компанією.

- Мені вже вдалося попрацювати з Сандрою в країнах Балтії. Я знаю її стиль роботи і поділяю її принципи. Упевнений, що в ВОЛЯ Сандра зможе також успішно розвивати наші продуктові напрямки і контент, як вона це робила в All Media Baltics.

З її приходом я хочу також побачити позитивні зміни в позиціонуванні наших продуктів і компанії в цілому. Ми повинні бути сильною продуктової і маркетинговою компанією. Ми повинні не боятися впроваджувати зміни, підходити до розвитку бізнесу креативно, пропонувати нові рішення і виходити на нові ринки. Я знаю, що Сандра може посилити всі ці напрямки і вже зовсім скоро ми побачимо перші результати, - прокоментував нове призначення Антон Дзюбенко, СЕО ВОЛЯ.

Ми раді вітати Сандру в команді ВОЛЯ. Впевнені, що її досвід, знання і нові ідеї принесуть інновації в управління маркетингом ВОЛЯ, а також зміцнять лідерські позиції компанії на ринку.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 166 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz