Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2019 » Серпень » 21 » Для чого потрібен аудіометр?

Розміщення новин компаній

Для чого потрібен аудіометр?

Аудіометр - що це, і для чого потрібен цей прилад? Розповідаємо, де застосовується аудіометр, і як проходить аудіометрія. Пропонуємо купити аудіометри високої якості з офіційною гарантією.

Аудіометр - це прилад, за допомогою якого вимірюється гострота слуху. Він генерує звукові сигнали і по відгуку випробуваного складає графік - аудіограму. На цій кривій видно пороги чутності - ступінь сприйняття звуку на різних частотах. Обстеження на аудіометрі проводить ЛОР-лікар або сурдолог, якщо є підозри на будь-які розлади слуху у пацієнта.

Де і в яких випадках застосовується аудіометр

Прилад підходить для використання в медичних установах - це може бути поліклініка, приватна клініка, стаціонар ЛОР-відділення, кабінет отоларинголога, спеціалізований центр слуху. Також його можна придбати для шкіл і дитсадків - щоб регулярно контролювати слух учнів, або для гучних виробництв - щоб без відриву від роботи обстежити персонал.

У такого приладу, як аудіометр, призначення - тестувати слух на різних частотах, виявляти відхилення його від норми. За допомогою цього апарату можна діагностувати туговухість будь-якого характеру і ступеня занедбаності, починаючи з самих ранніх стадій. Деякі види аудіометричних приладів (наприклад, Імпедансометр), перевіряють функціональність.Скарги, при яких лікар призначає пацієнтові обстеження на аудіометрі:

  • Погіршення слуху
  • Болі у вусі
  • Відчуття закладеності у вусі
  • Шум у вухах

За допомогою аудіометричного тесту можна виявити нейросенсорної і кондуктивну туговухість. Імпедансометрія виявляє отит, перфорацію барабанної перетинки, запалення середнього вуха, порушення провідності слухових кісточок, патології слухового нерва і порушення акустичних рефлексів.

Аудіометричне обстеження показує, наскільки порушені пороги сприйняття по різних частотах. Це дозволяє максимально точно поставити діагноз і призначити пацієнтові відповідні рекомендації. Без допомоги аудіометру неможливо правильно підібрати слуховий апарат і налаштувати його. Адже ці операції проводяться за результатами аудіограми - лікар бачить, на яких частотах знижено сприйняття звуку і налаштовує посилення саме на них.

Як працює аудіометр

Основні частини аудіометру:

 

  • Звуковий генератор - створює електричні коливання

  • Атенюатор - дозволяє варіювати інтенсивність трансльованого звуку

  • Звуковипромінювач - трансформує електричні коливання в звук і передає його на кістковий вібратор або в навушники

 

Діагностика проводиться в шумоізоляційної камері, куди поміщають пацієнта. На нього надягають відповідні передавачі (навушники або кістковий вібратор), а потім подають сигнали, які генерує прилад. Відгук пацієнта здійснюється за допомогою спеціальної кнопки або вбудованого мікрофона.

За результатами обстеження видається аудіограма - на ЖК-дисплей, через підключений принтер або ПК (залежно від моделі та комплектації). Лікар аналізує цей графік і дає пацієнтові рекомендації. У деяких модифікацій аудіометрів передбачена можливість збереження даних в спеціальну базу. Це дуже зручно, оскільки дозволяє створити профіль пацієнта, зберегти його дані і потім порівнювати з результатами наступних тестів.

Сучасні автоматизовані аудіометри компактні і мають зручний інтерфейс, тому істотно полегшують роботу ЛОР-лікаря. Головне - підібрати якісну модель з необхідним функціоналом. У «Беттертон» пропонується широкий вибір аудіометрів будь-яких типів - від провідних виробників, з офіційною гарантією. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше!

За матеріалами сайту: Audiometers.bettertone.com.ua
_______________________________

 Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 284 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz