Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Листопад » 25 » Для Єристівського ГЗК - бортовий автомобіль КрАЗ- 5401Н2

Розміщення новин компаній

Для Єристівського ГЗК - бортовий автомобіль КрАЗ- 5401Н2

«АвтоКрАЗ» виконав чергове замовлення гірників. ЄГЗК отримає бортовий автомобіль із тентом на базі шасі КрАЗ-5401H2. Бортова платформа та тент виготовлені ТОВ «Завод спеціального обладнання» (м.Іркліїв).

Представники замовника провели огляд та технічне приймання техніки, зазначили, що використовуватимуть автомобіль як на території комбінату, так і в умовах міського циклу для перевезення різноманітних вантажів, що потребують захисту від впливу навколишнього середовища. Зокрема, мова йшла про перевезення запасних частин, які потрібно доставляти від пункту доставки до складів, для ремонту та обслуговування автопарку підприємства.

КрАЗ-5401H2 колісної формули 4х2; вантажопідйомність 7 тонн; монтажна довжина рами - 4030 мм; двигун дизельний , Євро-5, потужністю 160 к.с., із турбонаддувом, рядний, 6-циліндровий; є кондиціонер; КЗП-механічна, 6-ступенева; зчеплення – сухе, однодискове; сидіння на пневматичній подушці, обладнане пасками безпеки. КрАЗ-5401H2 призначений для монтажу надбудов промислового призначення і технологічного обладнання. Може бути виконаний як із короткою, так і подовженою базою.

Варто зазначити, що ПрАТ «АвтоКрАЗ» систематично постачає продукцію для вітчизняних ГЗК, зокрема: вахтові машини, автопаливозаправники, автоцистерни, бортові вантажівки. Спецтранспорт на базі КрАЗу використовується для перевезення гірників територією підприємств та до місць видобутку, для доставки палива, технічної та питної води, ліквідації пожеж та ін. Таке партнерство соціальноорієнтоване, взаємовигідне та ефективне.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 117 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz