Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2019 » Вересень » 6 » Для Єристівського ГЗК: мобільна миюча установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ

Розміщення новин компаній

Для Єристівського ГЗК: мобільна миюча установка (УММ) на базі автомобільного шасі КрАЗ-5233НЕ

УММ-5к на базі КрАЗа – це другий спецвиріб від ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Тітал» для гірничо-збагачувальних комбінатів. Полтавський ГЗК уже більше року використовує спецавтомобіль УММ-5к на шасі КрАЗ-5401Н2.
Єристівський ГЗК, враховуючи високу результативність функціонування обладнання на базі КрАЗа, призначеного для змивання забруднень будь-якої складності з гірської техніки, отриманих під час експлуатації на запилених та забруднених об’єктах, замовив аналогічний зразок продукції, обравши у якості бази КрАЗ-5233НЕ.


До складу спецмашини входить шасі КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4х4; кабіна капотна, металева, тримісна, сидіння водія типу «пілот» на пневматичній підвісці, є кондиціонер; двигун W7.300, Євро-5, рядний, 6-циліндровий, із турбонаддувом, потужністю 300 к.с.; КЗП- дев’ятиступенева, двохдіапазонна; гальмівна система з АБС .

Надбудова на базі шасі - модульна, що складається з поліпропіленової цистерни та задньої надбудови. Для виконання робіт на висоті на даху передбачена робоча платформа. Задній відсік призначений для захисту компонентів установки від впливу погоди та умов кар'єру ЄГЗК. Передбачений і дизельний повітряний нагрівач потужністю 3кВт, для обігріву водяних комунікацій та миючого обладнання.

Автономний агрегат дозволяє проводити миття будь-яких поверхонь за допомогою одного або двох стволів високого тиску, має функцію підігріву води до максимальної температури 94°С. Насос високого тиску забезпечує максимальну стійкість до корозії та зношування через стирання, довгий термін експлуатації в екстремальних умовах. Завдяки високій продуктивності 0,5 л/с, підігріву води до 94°С та високому тиску 200 бар агрегат справляється навіть з самими жорсткими забрудненнями.

Здійснювати миття можуть одночасно два оператори, що зменшує час простою техніки, яка повинна постійно перебувати в експлуатації. За допомогою набору аксесуарів та додаткових подовжуючих телескопічних насадок, миття можна проводити в важкодоступних місцях. Із урахуванням великих габаритів гірської техніки ці насадки допоможуть проводити мийку забруднень на висоті.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 116 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz