Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Серпень » 8 » Для «ПЗВМ» відвантажено партію шасі КрАЗ-63221

Розміщення новин компаній

Для «ПЗВМ» відвантажено партію шасі КрАЗ-63221

Петропавлівський завод важкого машинобудування (Казахстан) отримає шасі КрАЗ-63221, на яке планується встановити обладнання для нафтопромислу. «ПЗВМ» неодноразово замовляв на «АвтоКрАЗі» подібну продукцію, що безвідмовно працює уже не один десяток років. Тож оцінює автозавод як стабільного, перевіреного роками, надійного економічного партнера.

Технічні характеристики автомобільного шасі КрАЗ-63221: колісна формула 6х6, вантажопідйомність 18 100 кг, двигун – WP10, екологічний стандарт двигуна – Євро – 5, потужність двигуна – 375 к.с., тип кабіни – капотна, тримісна, колір – білий. Автозаводці виконали умови замовника, що зумовлені конструкційними особливостями надбудови (устаткування для нафтогазового комплексу): встановили паливний бак із правої сторони на зазначеній відстані від передньої вісі, обладнали супутниковою системою навігації.

Загалом, модельний ряд шасі КрАЗ, що виготовляє Кременчуцький автозавод, налічує більше 10 базових двох-, трьох- і чотиривісних моделей вантажопідйомністю до 30 тон капотного та безкапотного компонування.

Крани, екскаватори, бетонозмішувачі, автоцистерни, а також устаткування для нафтогазового комплексу, гірничодобувної та лісозаготівельної галузей, будівництва, дорожнього та комунального господарств — це далеко не повний перелік спецнадбудов, які ось уже понад півстоліття надійно функціонують на базі автомобілів-шасі КрАЗ.
__________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 107 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz