Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 6 » До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців

Розміщення новин компаній

До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців

Напередодні міжнародного дня захисту дітей компанія «Параллель» нанесла графіті на бетонну конструкцію на дитячому майданчику в одному з популярних запорізьких парків.

Ідею проекту «Параллели» оформити дитячий майданчик яскравими сюжетами підтримали представники міської влади. Поява художників в парку викликала цікавість з боку відвідувачів – дорослі схвалили облаштування території, а діти з нетерпінням чекали завершення робіт.

«Це наш перший подібний проект в Запоріжжі. Ідея графіті народилась раптово, коли ми обирали місця для розміщення шпаківень в парку. Стан деяких конструкцій на дитячих майданчиках нас здивував. Тому з ініціативою створення графіті ми звернулись в міську раду, отримали дозвіл та приступили до роботи, – розповідає Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель». – Ми додали яскравих барв в життя маленьких запоріжців. І найкраща нагорода – це позитивні емоції дітей».
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 132 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz