Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Серпень » 19 » Дослідження стану конкуренції та конкурентної політики в Україні

Розміщення новин компаній

Дослідження стану конкуренції та конкурентної політики в Україні

Центр комплексних досліджень з питань антимонопольної політики є державною науковою установою, що проводить дослідження у сфері конкурентної політики та права.

З 2004 року органами Антимонопольного комітету України проводиться щорічне опитування суб’єктів господарювання за анкетою «Дослідження стану конкуренції та конкурентної політики в Україні», розробленої Комітетом та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН Україні».

Результати анкетного опитування суб’єктів господарювання використовуються при підготовці аналітичних матеріалів щодо стану розвитку конкуренції та конкурентного середовища в Україні, а також можуть стати базою щодо інформаційного забезпечення визначення та формування подальших шляхів реалізації конкурентної політики на регіональному та загальнодержавних ринках України.

Враховуючи викладене, просимо суб’єктів господарювання приєднатися до опитування за участю керівників, заступників керівників з питань комерційної чи фінансової роботи чи керівників підрозділів збуту, які можуть кваліфіковано відповісти на запитання анкети, шляхом заповнення зазначеної анкети, яка розміщення за посиланням:

https://docs.google.com/forms....ive_web

Дане опитування є анонімним. Отримані дані є конференційними і будуть використані в узагальненому вигляді.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 182 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz