Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Електроніка » 2019 » Грудень » 3 » «Думай глобально, дій локально» від TECNO: кастомизація передових технологій на місцевих ринках

Розміщення новин компаній

«Думай глобально, дій локально» від TECNO: кастомизація передових технологій на місцевих ринках

TECNO Mobile - швидко зростаючий бренд з фокусом на ринки, що розвиваються: в 2019 році продукція продається в більш ніж 60 країнах по всьому світу. Позитивній динаміці зростання багато в чому сприяє серйозна науково-дослідна база у вигляді власних виробничих потужностей і дослідницьких центрів.

Завдяки успішній стратегії на ринках Африки та Азії TECNO посів дев'яте місце в рейтингу найбільших світових виробників мобільних телефонів 2019 року (дослідження Counterpoint). В цьому ж році компанія зміцнила свої позиції в Африці і увійшла в ТОП-5 найбільш популярних брендів смартфонів на континенті.

TECNO Mobile є офіційним партнером і постачальником планшетів і телефонів футбольного клубу Manchester City. У 2019 році бренд продовжив багаторічну співпрацю з ManCity.

Український досвід китайського бренду

На українському ринку TECNO Mobile працює трохи більше року. За цей час представники компанії налагодили партнерські відносини з дистриб'юторами і ключовими роздрібними партнерами, включаючи телеком-рітейл, мережі магазинів побутової електроніки, онлайн-рітейл і регіональні роздрібні мережі. На сьогоднішній день продукція TECNO представлена у 1056 магазинах всіх регіонів України. Фокусними регіонами для TECNO стали центральна і західна частини країни, які сконцентрували понад 700 точок продажів.

Особливістю сервісної політики бренду є розширена сервісна підтримка як в світі, так і в Україні: вона становить 12 + 1 місяць гарантії і можливість офіційного післяпродажного ремонту для всіх смартфонів. Втім, як свідчать дані місцевого сервісного партнера, за післяпродажним ремонтом смартфонів (включаючи гарантійні і негарантійні випадки) протягом року звернулися 1,12% українських користувачів. Ще рідше ремонт був потрібний кнопковим телефонам - за ним звернулися 0,97% покупців TECNO.

«Наш перший рік на українському ринку був надзвичайно динамічним і цікавим. Він почався у вересні 2018 року, коли ми презентували ринку п'ять камерафонів. Уже в лютому 2019 го були представлені ще два камерафони в бюджетному ціновому сегменті POP 2 і POP 2 Power. Квітень також ознаменувався двома успішними лаунчами - ми представили користувачам яскравий молодіжний камерофон Spark 3 Pro з подвійною камерою і Camon 11S із потрійною камерою. Вдосконаливши фотоможливості нашої продукції, ми наразі орієнтовані на зміцнення в середньому ціновому сегменті», - розповів керівник бізнесу TECNO Mobile в Україні Джеймс Чен.

Крім зміцнення ринкових позицій Spark 3 Pro сприяв появі імені бренду в багатьох світових новинах: в травні Google вибрав цю модель для програми тестування бета-версії Android Q поряд з двадцятьма двома смартфонами різних виробників. А завдяки ексклюзивному промо Spark 3 Pro у мережі магазинів Vodafone Рітейл (Протягом акційного періоду модель була доступна лише у мережі Vodafone Рітейл, а покупець додатково отримував 500 гривень на рахунок), ця модель стала рекордною за темпами зростання продажів та абсолютною кількістю активацій IMEI серед смартфонів TECNO в Україні.

У листопаді 2019 року стартував продаж молодіжної новинки Spark 4, а також двох моделей серії Camon - Camon 12 і Camon 12 Air. На нових смартфонах встановлено оновлений фірмовий лаунчер HIOS 5.5 на базі Android P з безліччю корисних AI функцій, вдосконалені потрійні камери з вдосконаленими алгоритмами миттєвої обробки фотографій і ємні акумулятори.

Плани на 2020 рік

Одна з найважливіших цілей бренду в Україні - зміцнення в ціновому сегменті до 2000 грн. Продукція саме цієї цінової ніші приносить компанії зростаючі продажі у регіонах. У зв'язку з цим в планах TECNO Mobile в Україні випуск нових доступних моделей з оновленим сучасним дизайном.

«У 2019 ми спостерігали, як продажі смартфонів TECNO ціною до 2000 грн росли щоквартально, переважно за рахунок регіонів. Якщо розглядати цінову нішу більш широко - до 4000 грн, то щоквартальне зростання особливо помітне в онлайні.

Наша стратегічна мета - це розвиток і розширення представленості в ціновому сегменті 3000-4000 грн. Ми плануємо випустити абсолютно нові продукти серій Camon і SPARK не пізніше другого кварталу 2020 року, а також увійти в цей ціновий сегмент із пристроєм серії Pouvoir, що традиційно отримують батареї збільшеної ємності», - поділився планами Джеймс Чен.

Слоган бренду TECNO «Думай глобально, дій локально» найкращим чином характеризує принципи, які сповідує компанія: передові сучасні технології індивідуально підлаштовуються під конкретний ринок і надаються місцевим покупцям за найбільш прийнятними цінами.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 107 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz