Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Листопад » 20 » Джокер борщового набору у сезоні 2019/2020 – картопля! Чи очікувати суттєвих змін ситуації?

Розміщення новин компаній

Джокер борщового набору у сезоні 2019/2020 – картопля! Чи очікувати суттєвих змін ситуації?

Тема картопляного бізнесу в Україні у поточному сезоні займає чільне місце у діловій програмі шістнадцятої щорічної міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!», яка відбудеться вже зовсім скоро, менш ніж за 2 тижні!

Так, саме ринок картоплі вже з початку сезону-2019/20 демонструє рекордні показники як внутрішніх цін на продукцію, так і щомісячних обсягів імпорту «другого хліба». В Україні зі всієї плодоовочевої групи щорічно вирощується більш за все саме картоплі, а загальний обсяг врожаю, з урахуванням господарств населення, перевищує 20 млн. тон.

Про реальний стан галузі, причини утворення та утримання високих цін, обсяги й напрямки ввезення картоплі в Україну у поточному сезоні розповість у другий день роботи конференції Оксана Руженкова, виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі (УАВК).

Варто відмітити, що, зазвичай, великі обсяги української картоплі прямують на різні види переробки. Тож про особливості виробництва картоплі фрі та картопляних чіпсів в Україні в рамках ділової програми конференції розповість експерт – Ігор Чечітко. У презентації будуть представлені основні технологічні та економічні переваги й недоліки цих типів переробки картоплі та будуть наведені найближчі перспективи розвитку галузі.

Що стосується інших традиційних та нішових овочевих культур у програмі заходу, то особлива увага буде зосереджена на часнику, спаржі, цибулі, овочах закритого ґрунту та інших.

Нагадуємо, що пленарна частина конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!» відбудеться 3-4 грудня, а вже 5 грудня вона отримає продовження у вигляді дев’ятого Торгового форуму, який стане майданчиком для переговорів з провідними рітейлерами та іноземними байєрами.

Основні організаційні моменти:

•Конференція поєднана з торговим форумом та проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу;
•Усі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів м. Київ та у найбільш зручний час для плодоовочевих компаній;
•Традиційно знижені реєстраційні внески для виробників - 3300 грн (з делегата, 3-4 грудня);
•Вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрування учасникам конференції та торгового форуму;
•Реєстрація учасників конференції та торгового форуму завершиться 29 листопада

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Олександра Манько
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 100 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz