Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2019 » Грудень » 7 » ЄБРР та Швеція розпочинають кампанію з інформування громадськості в рамках проекту поводження з твердими відходами у Львові

Розміщення новин компаній

ЄБРР та Швеція розпочинають кампанію з інформування громадськості в рамках проекту поводження з твердими відходами у Львові

З метою підтримки великого екологічного проекту у найбільшому західноукраїнському місті – Львові – ЄБРР та уряд Швеції розпочали кампанію задля інформування населення та формування громадської думки.

Мешканці Львова та зацікавлені сторони по всій Україні зможуть отримати своєчасну та детальну інформацію про даний проект. В інформаційній кампанії будуть використовуватися спеціалізовані інтернет-ресурси, а також включатимуться публічні заходи, організовані ЄБРР за підтримки уряду Швеції. Трирічна інформаційна кампанія була розроблена для поширення важливих фактів, цифр та висновків, пов’язаних із реалізацією проекту.

У червні 2018 року ЄБРР запровадив пакет фінансування на суму до 35 мільйонів євро разом з додатковими внесками від Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P), найбільший внесок в який робить Європейський Союз (ЄС) та Фонд чистих технологій (CTF), який діє від імені Кліматичних інвестиційних фондів.

Кошти будуть використані на підтримку рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва у Львові заводу з механічно-біологічної обробки твердих побутових відходів. Місто також буде запроваджувати кращий досвід рециклінгу та поводження з відходами.

Полігон – це перший проект, реалізований в контексті Національної стратегії управління твердими відходами України, а також перший проект в Україні в рамках програми ЄБРР «Зелені міста», який пропонує комплексну бізнес-модель для зеленого розвитку міст, поєднуючи стратегічне планування з інвестиціями та пов'язану з ними технічну допомогу.
ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в країні в 1993 році Банк профінансував 445 проектів на загальну суму в майже 14,6 млрд євро.
_____________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 126 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz