Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Червень » 3 » EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ

Розміщення новин компаній

EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ

У Києві 21 травня 2019 року відбулася друга конференція з факторингу, яка присвячена обговоренню актуальних проблем та практичних кроків для розвитку ринку факторингу в Україні. Захід було організовано за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, під патронатом Національного банку України.

В рамках конференції виступили керівники провідних банків, юридичних компаній та державних установ: НБУ, ПрАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «Укрексімбанк», Baker & McKenzie та інші.

Експертизою на ринку ЕДО в Україні, підсумками розвитку бізнесу в Україні, можливостями використання електронних документів і сервісів по роботі з клієнтами в е-форматі та рішеннями для банків в бізнесі факторингу поділився Ігор Дейніков, керівник проекту розвитку електронних послуг EDI-провайдера EDIN: “Ми дуже раді, що стали частиною такого заходу, і маємо надію, що надали важливу інформацію нашим колегам з банків України про стан справ і розвиток ЕДО в Україні. Ми впевнені, що рух бізнесу в бік електронних сервісів призведе тільки до стрімкого зростання факторингових операцій в Україні, і виведе бізнес факторингу на новий рівень. Ми, як оператор електронних сервісів, максимально готові підтримувати ініціативи, допомагати у розвитку загальних стандартів роботи, адаптувати рішення EDIN як для банків, так і для бізнесу. Дякуємо колегам з ЄБРР, НБУ, FCI, PFA за їх величезний внесок в розвиток даного проекту, цінний обсяг інформації та практик”.

___________________________________________________________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 168 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz