Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2019 » Вересень » 23 » EDI-провайдер EDIN виступить на XVIII CFO Форумі

Розміщення новин компаній

EDI-провайдер EDIN виступить на XVIII CFO Форумі

Провайдер електронного документообігу EDIN спільно з компанією FA Service запрошують 29-30 жовтня 2019 р. відвідати найочікуванішу бізнес-подію року - XVIII Форум Фінансових Директорів України. Захід, який протягом 17-ти років збирає найуспішніших ТОП-менеджерів лідируючих компаній.

Ціль Форуму - об'єднати професійних представників фінансової галузі для обміну досвідом, успішними практиками та реальними кейсами, які сприяють прибутковості, підвищенню корпоративної ефективності та управлінню ризиками. Учасників заходу очікують 60+ доповідачів, 2 дні та 30+ годин обговорень, 2 паралельні потоки конференцій - серед них спеціалізована конференція Казначеїв та Фінансових директорів, майстер-класи, дебати лідерів думок, презентації, інтерв'ю на сцені та нетворкінг.

Серед спікерів виступатимуть представники Національного банку України, Державної митної служби, Kernel, Carlsberg Group, Danone Ukraine, McDonald's Ukraine, Метінвест Холдинг, Watsons, Ovostar Union, Allseeds, METRO Ukraine, TAS Group, Эпицентр К, DCH та багато інших лідерів ринку. На Форумі з доповіддю виступлять product owner EDI-провайдера EDIN, Ігор Дейніков, спільно з фінансовим директором ALEF ESTATE, Іриною Клінкевич. Під час доповіді спікери поділяться практичним досвідом імплемінтації е-рішень в бізнес-процеси для ефективного зростання, а також детально розкажуть про вигоди від діджиталізації - планові та фактичні.

В Форумі візьмуть участь 500+ керівників і власників компаній, CEO, CFO, CSO, CIO, віце-президентів з фінансів, директорів з економіки, директорів зі стратегії, казначеїв, керівників фінансових підрозділів.

Ви зможете отримати знижку 20% на участь у форумі з промо-кодом «EDIN20» при реєстрації на сайті організатора
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 168 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz