Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Липень » 26 » EDI-провайдер EDIN взяв участь в обговоренні впровадження е-ТТН на засіданні Мініфраструктури України

Розміщення новин компаній

EDI-провайдер EDIN взяв участь в обговоренні впровадження е-ТТН на засіданні Мініфраструктури України

19 липня 2019 року о 10:00 в адміністративній будівлі Мінінфраструктури відбулося обговорення щодо впровадження електронної товарно-транспортної накладної (e-TTH) в Україні.

Введення електронної товарно-транспортної накладної дасть поштовх до якісних змін на ринку перевезень.

Мінінфраструктури зробило перший крок для запровадження електронної товарно-транспортної накладної, видавши наказ від 03.06.2019 № 413 «Про затвердження Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 червня 2019 р. за № 649/33620, яким впроваджується використання електронної товарно-транспортної накладної.

На засіданні були присутніми представники логістичних компаній та провайдерів електронного документообігу, зокрема EDI-провайдера EDIN, який по завершенню засідання увійшов до робочої групи по впровадженню е-ТТН в Україні.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 183 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz