Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Грудень » 6 » Екологічний фототур Panasonic і Jaguar нагадав про красоту Землі та розумне споживання

Розміщення новин компаній

Екологічний фототур Panasonic і Jaguar нагадав про красоту Землі та розумне споживання

[b]Три команди професійних фотографів на повністю електричних кросоверах JAGUAR I-PACE відвідали наймальовничіші куточки Європи, прагнучі закарбувати красу оточуючого світу[/b]. Організатором цього благодійного фототуру виступив японський технологічний гігант Panasonic за підтримки бренду JAGUAR. Співробітництво компаній має довгу історію, зокрема Panasonic є офіційним титульним спонсором команди Jaguar Racing Formula E. А теперішній проект повинен привернути увагу до проблем оточуючого середовища та закликати всіх «перезарядити» (за девізом «RECHARGE» – англ. «перезаряджання») своє ставлення, спосіб життя та мислення у бік розумного споживання та збереження багатства Землі. У Європі та Росії також була представлена лімітована серія Ni-Mh акумуляторів Panasonic - eneloop earth, присвячена цьому проекту.

Протягом місяця три «фотокоманди» (по два учасника у кожній) відвідали найживописніші куточки північної, центральної та південної Європи, фотографуючи, та публікуючи світлини на сайті www.journey.eneloop.com та у соціальних мережах проекту. Шанувальники могли голосувати за найкращі знімки «вподобайками», кожна з яких прирівнювалсь до 1 євро. Загалом учасники розділили призовий фонд у розмірі 21 000 євро – цю суму компанія Panasonic зобов’язалась пожертвувати недержавним благодійним організаціям, які уособлювали у собі «фотодуети». Це Rainforest Trust, який підтримує захисників тропічних лісів та їх мешканців; Aktionsgemeinschaft Artenschutz, який займається збереженням зникаючих видів тварин та рослин, та African Conservation Foundation, який орієнтовано на захист африканської дикої природи.

Для пересування за маршрутом команди використовували екологічні транспортні засоби - перший електричний кросовер Jaguar I-PACE. Стратегія Destination Zero, за якою компанія Jaguar Land Rover прагне зробити планету безпечнішою, а оточуюче середовище екологічнішим, співзвучна загальному задуму проекту «RECHARGE». Jaguar, як і Panasonic, активно інвестує у розробку технологій, що дозволяють зменшити негативний вплив на оточуюче середовище та скоротити шкідливі викиди у атмосферу, зберігши при цьому передові технічні характеристики та бездоганний дизайн своїх автомобілів, що і продемонстрував Jaguar I-PACE.

Panasonic вже багато років привертає увагу до питань екології, випускаючи різнокольорові лімітовані серії акумуляторів. Цьогорічні «лімітки» eneloop earth розфарбували у відтінки зеленого, бежевого та коричневого - природні кольори Землі. Акумулятори можна перезаряджати до 2 100 разів без втрати ємності , що відповідає задуму «RECHARGE». Акумулятори eneloop поставляються вже зарядженими за допомогою сонячних електростанцій та зберігають до 70% заряду протягом 10 років зберігання , являючи собою розумну та екологічну заміну звичайним батарейкам.
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 126 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz