Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Листопад » 29 » Енергодар приєднався до проекту "Давай, грай!": тепер діти без обмежень можуть займатися футболом

Розміщення новин компаній

Енергодар приєднався до проекту "Давай, грай!": тепер діти без обмежень можуть займатися футболом

Енергодар приєднався до великої футбольної сім'ї клубу "Шахтар". Місто стало четвертим в Запорізькій області і 34-м в Україні, де стартувала соціальна ініціатива "Давай, грай!". Це партнерський проект ДТЭК і легендарного футбольного клубу "Шахтар". Його мета - розвивати, популяризувати і підтримувати аматорський дитячий футбол.

Юні енергодарці зможуть безкоштовно займатися футболом: в зимовий період - в спортзалі школи №1, в теплу пору року - на футбольному майданчику, будівництво якого зараз завершується. Діти забезпечені необхідною футбольною амуніцією і спортивним інвентарем. "Давай, грай!" - це спорт для усіх. У проект запрошуються і дівчатка, і хлопчики у віці від 7 до 12 років. Тут дітям забезпечують дбайливе і небайдуже відношення тренерів, яке важливіше за перемоги і досягнення. Під час тренувань діти вчаться працювати в команді, допомагати один одному, поважати суперника, бути ініціативними і відповідальними.

Директор ДТЭК Запорізької ТЭС Сергій Шовгеля:"Спорт - прекрасна можливість для зміцнення здоров'я. А ще це шанс проявити себе і відчути справжній азарт і емоції великого футболу. Компанія і далі розвиватиме проект. Бажаю успіхів і перемог нашим юним футболістам".

Учасник проекту Ваня Підгорний: "У мене дуже святковий настрій. Круто, що тепер у нас з'явилася можливість займатися футболом. Ще і поряд з нашою школою, будинком. Ми з папою часто тренуємося. Хоча раніше для цього нам треба було йти аж в парк! А ще дивимося усі матчі улюбленої команди! У папи є навіть автографи відомих футболістів. Я теж хочу стати популярним. Хочу скоріше почати тренуватися по-дорослому"!

Ярослав Скидан, тренер-селекціонер ФК "Шахтар": "Масовий аматорський футбол - основа професійного. Завдяки "Давай, грай!" хлопчики і дівчатка можуть грати у футбол і не лише розвивати свої таланти, але і отримувати задоволення на зайнятті. А це найголовніше".

Про проект "Давай, грай"Хлопчики і дівчатка від 7 до 12 років безкоштовно займаються футболом з тренерами на 66 майданчиках в 33 містах України. Для юних футболістів ФКА Шахтар організовує регулярні змагання, для їх тренерів - професійну підготовку, стажування і майстер-класи з європейськими фахівцями. Всього до 2019 року в проект залучені близько 4 500 дітей.
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 101 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz