Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Березень » 27 » Ericsson підписав угоду з Олімпійським комітетом Швеції

Розміщення новин компаній

Ericsson підписав угоду з Олімпійським комітетом Швеції

Ericsson підписав угоду з Олімпійським комітетом Швеції – компанія стане партнером міст Стокгольм і Оре, що претендують на право проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2026 року.

На даний час Міжнародним Олімпійським комітетом розглядаються дві заявки - від Стокгольма-Оре і Мілана, поєднаного з містом Кортіна-д'Ампеццо. Рішення про те, де саме проводитимуться Зимові ігри 2026 року, буде прийнято 24 червня 2019 року. Окрім Ericsson, у заявці від Швеції в якості партнера також бере участь компанія Permobil, що спеціалізується на рішеннях у галузі медицини.

Міжнародні спортивні змагання все частіше стають платформою, де перехрещуються спорт і технічні інновації: спортсмени використовують нові технології для досягнення максимальних результатів, а глядачі із задоволенням дивляться інтерактивний контент на стадіонах, вдома і в дорозі. Участь Ericsson в заявці від Швеції забезпечить уболівальникам доступ до кращих інтерективних послуг і дозволить компанії продемонструвати можливості своїх передових рішень.
____________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 142 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz