Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Липень » 19 » Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі

Розміщення новин компаній

Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі

Польща закуповує українські комплектуючі. Машинобудівна компанія Corum Group (ДТЕК) виграла тендер від Polska Grupa Górnicza S.A. (PGG), найбільшої у Європі гірничодобувної компанії. Литі компоненти для механізованого кріплення виготовлять заводи «Корум Світло шахтаря» (Харків) і «Корум Дружківський машинобудівний завод». Це вже третє замовлення від PGG за рік.

«Більше 750 млн грн – сума замовлень від PGG за останній рік. І це – не тільки інвестиції в економіку країни. Це завантаження наших підприємств, а значить - стабільна робота для 4 тис. працівників. Це зарплати, соціальні гарантії, податки до бюджету», – коментує в.о. генерального директора Corum Group Михайло Потапов.

Відвантаження литих компонентів для кріплень по новому замовленню – на початку наступного року. Торік Corum Group поставив для PGG механізований комплекс зі 140 секцій кріплення ZRP 15/35, який успішно працює на шахті Sośnica. До кінця цього року «Корум Дружківський машинобудівний завод» зробить ще один лавокомплект зі 135 секцій кріплення для іншої шахти PGG - Piast-Ziemowit.

Corum Group виконує замовлення відповідно до європейських стандартів виробництва, про що свідчать міжнародні сертифікати: ISO 9001 про відповідність менеджменту якості та ISO 3834-2:2008 про відповідність якості зварювального виробництва вимогам ЄС.
____________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 126 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz