Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Листопад » 28 » Фінальна програма конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!»: нові спікери

Розміщення новин компаній

Фінальна програма конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!»: нові спікери

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор шістнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!», нагадує, що подія розпочне свою роботу вже за тиждень, 3 грудня, а заявки на участь будуть прийматися лише до 29 листопада!

Програма конференції є наразі сформованою на 100% та знаходиться на офіційному сайті події, а її ключовою тематикою будуть експортні можливості різних сегментів вітчизняного плодоовочевого ринку.

Так, питання експорту української продукції будуть головними тезами презентації Ольги Трофімцевої, експерта із зовнішніх ринків, в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України (2019), на тему «Передумови успішного експорту овочів та фруктів: критичні точки».

Свій погляд на перспективи ягідного бізнесу розкриє Андрій Жуков, власник компанії S.B. Frozen Foods, з виступом на тему «Ягідний бізнес step-by-step: провали та перемоги у вирощуванні, заморозці та експорті ягідних культур».

Тематику бізнесу з вирощування та експорту черешні розкриє Євгенія Нікітюк, представник ТОВ «Аврора», у ході презентації «Основні напрямки для експорту української черешні у сезоні-2019. Порівняння переваг та недоліків. Перспективи розширення географії експорту у наступному сезоні».

Експортні можливості нішевих овочевих культур будуть представлені у доповіді Дмитра Череватова, директора ТОВ «Ді Трейд Груп», з презентацією на тему «Цибуля ріпчаста, капуста червоноголова, перець «Білозірка», гарбуз «Баттернат» - експортний потенціал та успішний досвід в Україні».

«Овочі та фрукти України» є провідною галузевою подією, яка відбудеться 3-5 грудня у рамках виставки Fresh Business Expo 2019 (МВЦ, м. Київ). Програма події включає дводенну конференцію та торговий форум 5 грудня за участі провідних виробників і байєрів свіжих овочів та фруктів.


Основні організаційні моменти:

•Конференція поєднана з торговим форумом та проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу;
•Усі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів м. Київ та у найбільш зручний час для плодоовочевих компаній;
•Традиційно знижені реєстраційні внески для виробників - 3300 грн
(із делегата, 3-4 грудня);
•Вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрування учасникам конференції та торгового форуму;
•Зверніть увагу! Реєстрація учасників конференції та торгового форуму завершиться 29 листопада


З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Олександра Манько
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 102 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz