Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Травень » 9 » Фінансові результати Vega за І квартал 2019 р.: 148,4 млн чистого доходу та зростання EBITDA

Розміщення новин компаній

Фінансові результати Vega за І квартал 2019 р.: 148,4 млн чистого доходу та зростання EBITDA

За підсумками першого кварталу 2019 року чистий дохід Національного телеком-оператора Vega складає 148,4 млн грн, в т. ч. дохід від надання послуг Інтернет, передачі даних та інший дохід - 83 млн грн, що на 5% більше минулорічного.

Компанія продовжує розвивати бізнес, поступово збільшуючи фінансові результати. У порівнянні з аналогічним показником минулого року телекомунікаційна група на 11% покращила EBITDA. За три місяці поточного року вона складає 35,1 млн грн.

Оператор підвищує операційну ефективність та інвестує в розвиток магістралей і оптичних мереж. Розмір капітальних інвестицій виріс на 12% і за 3 місяці інвестовано 19,2 млн грн.

«Аби надалі забезпечувати своїм абонентам якісні телекомунікаційні послуги, ми фокусуємо свої сили на модернізації мереж і активно переводимо клієнтів з міді на оптичні технології, які забезпечують користувачам не тільки високу якість, але й збільшення швидкості доступу, дозволяючи отримувати такі сучасні послуги, як інтерактивне ТБ, з роздільною здатністю високої чіткості», – прокоментував Мурат Чинар, Генеральний директор національного телеком-оператора Vega.

Vega на 2,5% підвищила показник абонентської бази послуги Інтернет через оптичні мережі та на 13,1% збільшила доходи від надання доступу до Інтернет через оптичні мережі (у порівнянні з І кварталом 2018 року). В цілому ARPU (середній дохід на одного користувача) збільшився на 20%.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 134 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz