Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Електроніка » 2019 » Серпень » 15 » Fly Technology анонсує поставки складаного трьохосьового стабілізатора для смартфонів DJI Osmo Mobile 3

Розміщення новин компаній

Fly Technology анонсує поставки складаного трьохосьового стабілізатора для смартфонів DJI Osmo Mobile 3

Компанія Fly Technology (flytechnology.ua), професійний дистриб'ютор високотехнологічних гаджетів в Україні, анонсує поставки у вересні на ринок України нового продукту серії DJI Osmo - компактного складаного стабілізатора для мобільних телефонів Osmo Mobile 3.

Новинка DJI поєднала найкращі рішення, реалізувавши їх у переосмисленому дизайні, створивши Osmo Mobile 3. Це найбільш дружня до travel-блогерів модель серед поточної лінійки Osmo Mobile і ідеальний легкий компаньйон у всіх життєвих пригодах. Завдяки складаному дизайну стабілізатор займатиме мінімум місця у вашій сумці, а нова система блокування дозволить не хвилюватися за його цілісність. Механізм швидкого розкладання та фіксації смартфона, разом з 15 годинами автономності дозволяють цьому стабілізатору бути готовим до зйомки у будь-який момент.

У процесі створення цієї моделі було зроблено редизайн руків’я, з метою поліпшити його функціональність та зробити керування Osmo Mobile 3 максимально зручним і простим. Завдяки цьому стало можливо змінювати основні параметри роботи та активувати практичні функції лише однією рукою. Стало можливо швидко змінювати орієнтацію пристрою без його перевстановлення, чи активовувати відстеження об’єкту зйомки з зручним зумуванням безпосередньо з руків’я. Також було оптимізоване розміщення зарядних та аудіо-роз’ємів для спрощення встановлення та використання додаткових аксесуарів.

Окрім вбудованих апаратних рішень, користувачі Osmo Mobile 3 можуть збільшити свої творчі можливості, використовуючи додаток DJI Mimo. З його допомогою можна задіяти додаткові режими роботи стабілізатора та додати до своїх відео цікаві ефекти.

Osmo Mobile 3 буде доступний у двох комплектаціях: стабілізатор, ремінець на долоню, м’який чохол та антиковзкі накладки за 119 доларів або розширена версія з доданою триногою та кейсом за 139 доларів. На нашому ринку модель з’явиться у продажу у вересні.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 165 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz