Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Серпень » 28 » Гарячий серпень LOZOVA MACHINERY в Канаді

Розміщення новин компаній

Гарячий серпень LOZOVA MACHINERY в Канаді

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ зміцнюються і активно розвиваються на ринку Канади, підкоряючи нові території.

Все більше канадських аграріїв відкривають для себе техніку українського бренду і переконуються в її надійності та ефективності. У серпні з агрегатами LOZOVA MACHINERY знайомилися фермери східних провінцій. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ взяли участь в регіональних виставках-ярмарках - Williamstown Fair (9-11 серпня, Уільямстаун, Онтаріо) і Vankleek Hill Fair (15-18 серпня, Ванклік Хілл, Онтаріо).

За більш ніж 200 річну історію існування канадських агрозаходів, Україна тут була представлена вперше. LOZOVA MACHINERY продемонстрували короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 3 і 6 метрів. Знаряддя добре адаптовані до місцевих ґрунтово-кліматичних умов і відмінно справляються з важкопрохідним ґрунтом канадських полів. Це підтверджує досвід застосування і позитивні відгуки місцевих фермерів, які ділилися своїми враженнями і були приємно здивовані високою якістю обробки, ергономічністю і зносостійкість техніки ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН.

LOZOVA MACHINERY продовжують інтегруватися в канадський ринок і зовсім скоро представлять техніку на одній з найбільших сільськогосподарських виставок – Canada's Outdoor Farm Show (10-12 вересня).

Будемо раді бачити Вас на нашій експозиції!
_____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 122 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz