Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Електроніка » 2019 » Травень » 13 » Гарнітури витісняють навушники

Розміщення новин компаній

Гарнітури витісняють навушники

Навушники, слідом за mp3-плеєрами втрачають своїх покупців, з ринку їх витісняють гарнітури. Про це повідомляють в компанії MOYO, проаналізувавши покупки українців, використовуючи дані панельного дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine.

Протягом останніх чотирьох років продажі накладних навушників падають, а так званих вкладишів - знаходяться на одному рівні. В цей же період накладні гарнітури додають в продажах по 10-15% на рік. А ось продаж гарнітур-вкладишів четвертий рік поспіль ростуть на 25-35%, і за даними за 2018 рік їх купуютт на 40% частіше, ніж навушники-вкладиші.

Якщо сумарні продажі гарнітур в 2018 році досягли показника 2,75 млн одиниць, то навушників знизилися до 1,5 млн. Хоча ще чотири роки тому навушників купували майже на 30% більше, ніж гарнітур.

Ще один тренд останніх років — зростання популярності бездротових гарнітур. Так, за даними мережі магазинів MOYO, в 2018 році продажі бездротових моделей склали понад 30% від усіх продажів гарнітур. При цьому, даний показник спостерігається як серед накладних, так і гарнітур-вкладишів.

*Дані роздрібних продажів побутової техніки і електроніки в Україні, зібрані методом панельного дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine.
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 153 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz