Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Березень » 27 » Глобальні тенденції ринку ягід та місце України у секторі

Розміщення новин компаній

Глобальні тенденції ринку ягід та місце України у секторі

Останні декілька років український ринок ягід демонструє стрімкий розвиток, особливо у сегменті таких культур як лохина високоросла та малина.

Як повідомляють експерти ринку та провідні виробники, є також позитивні зрушення у сегментах інших основних та нішевих ягідних культур. Але у кожного розвитку є своя межа і варто чітко розуміти усі нюанси та стан внутрішнього ринку, а при плануванні експортної політики дуже важливо володіти глобальною ситуацією на ринку того чи іншого продукту у світі!

Саме на світовому ринку ягідних культур і зробили акцент організатори десятої міжнародної конференції «Ягоди України-2019: заморозка та свіжий ринок», що почне свою роботу 21 травня 2019 року у місті Київ. Конференція почнеться з презентації про глобальні тенденції ринку ягід, яку зробить відомий експерт з Великобританії – Майк Ноулз.

Майк Ноулз є шеф-редактором Fruitnet Media International, одного з інформаційних гігантів агросфери. Видання займається забезпеченням інформації для плодоовочевого бізнесу у Європі, Азії, Америці та Африці, а також виступає організатором глобальних спеціалізованих подій, таких як Global Berry Congress, Asiafruit Congress, Fruitnet Forum South-East Europe, Fruitnet Forum Middle East та ін. Працюючи в плодоовочевій сфері майже 20 років, експерт має чітке розуміння світових тенденцій, в тому числі на міжнародному ринку ягід.

У продовження теми глобальних тенденцій на ринку ягід у світі, до першого блоку програми події увійдуть також презентації щодо експорту свіжої та замороженої ягоди та прогнозу виробництва і цін на основні ягідні культури в Україні в цьому сезоні.

Ягідна конференція традиційно відбудеться у дводенному форматі:
•21 травня – пленарна частина події (м. Київ),
•22 травня – практичний бізнес-тур, який буде проведений на території однієї з провідних ягідних компаній – кооперативу «Агрофірма «Весна-2011».

У рамках бізнес-туру учасники конференції детально ознайомляться з вирощуванням та маркетингом суниці садової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки та ожини. В рамках туру також буде можливість ознайомитися з вирощуванням ягід у закритому ґрунті, з комплексом охолодження та пакування свіжої ягоди та ін.

Основна аудиторія конференції – виробники ягід (більше 60%), переробні підприємства, представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування та переробки ягідних культур. Усього у конференції приймуть участь понад 250 делегатів із 10-12 країн.

Партнерами конференції традиційно виступають Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Підтримку конференції надає Київський картонно-паперовий комбінат.

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 144 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz